دنیرو و پاچینو بار دیگر همبازی می‌شوند

دنیرو و پاچینو بار دیگر همبازی می‌شوند

رابرت دنیرو و ال پاچینو در تریلر جنایی "قتل موجه" به کارگردانی جان ایونت پس از 12 سال بار دیگر کنار هم قرار می‌گیرند.
به گزارش خبرنگار مهر، دو بازیگر بزرگ و افسانه‌ای سینما در این فیلم نقش دو کارآگاه را بازی می کنند که در تعقیب یک قاتل زنجیره ای هستند. پروژه 60 میلیون دلاری "قتل موجه" را جان ایونت کارگردانی می کند. فیلمبرداری از ماه اوت در ایالت کانکتیکات آغاز می شود.
به گزارش اسکرین دیلی، فیلمنامه را راسل گیوورتس نوشته که سال پیش فیلمنامه "نفوذی" او به کارگردانی اسپایک لی روی پرده سینماها بود. داستان فیلم در نیویورک روی می دهد و برای اولین بار دنیرو و پاچینو بخش زیادی از فیلم را با هم می گذرانند. آنها 12 سال پیش در تریلر جنایی "مخمصه" ساخته مایکل مان در یک سکانس بسیار معروف رو به روی هم نقش آفرینی کردند. این دو در "پدرخوانده 2" نیز بازی کردند، اما صحنه مشترک نداشتند.

جان ایونت که در 1949 در بروکلین به دنیا آمده بیشتر یک تهیه کننده است تا کارگردان، با این حال او در قالب کارگردان فیلم های به نسبت مطرح "گوجه فرنگی های سبز سرخ کرده"، "جنگ"، "خصوصی و شخصی" و "مخمصه سرخ" را در کارنامه دارد.

دنیرو سال گذشته فیلم "شبان خوب" را کارگردانی کرد که با استقبال بیشتر منتقدان رو به رو شد. او به تازگی بازی در فیلمی تحت عنوان "خوش خیالی" را به پایان رسانده که در آن با میشل فایفر و یان مکلن همبازی است. پاچینو هم در "سیزده یار اوشن" استیون سودربرگ نقش آفرینی کرده که چند روز دیگر در جشنواره فیلم کن افتتاح می شود.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.