درخواست کشف مزاحمت تلفنی از طریق SMS

درخواست کشف مزاحمت تلفنی از طریق SMS

هرگونه مزاحمت به شکل صوت، تصویر، دیتا،‌ SMS، VMS و دایورت کردن، جزو مزاحمت‌های تلفنی به شمار می‌رود و با درخواست مشترک قابل پیگیری است.

مدیر کل بازرسی شرکت ارتباطات سیار گفت: درخواست کشف مزاحمت تلفنی از طریق پیام کوتاه تلفن همراه و اینترنت مراحل آزمایشی خود را سپری می‌کند که این سرویس با راه‌اندازی مرکز call center ارتباطات سیار به زودی به مشترکان ارایه خواهد شد.

تیمور کرمی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در این روش مشترک می‌تواند با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات ارتباطی با ارایه‌ مدارک مورد نظر، شناسه و رمز کاربری مخصوص خود را دریافت کند که از این طریق می‌تواند از تمام سرویس‌های ارتباطات سیار که به صورت خدمات اینترنتی یا SMS ارایه می‌شود، استفاده کند.

او درباره‌ نحوه‌ پی‌گیری مزاحمت‌های تلفنی که با فعال شدن سرویس MMS ایجاد می‌شود، گفت: هرگونه مزاحمت به شکل صوت، تصویر، دیتا،‌ SMS، VMS و دایورت کردن، جزو مزاحمت‌های تلفنی به شمار می‌رود و با درخواست مشترک قابل پیگیری است؛ از این رو اگر برای برخی از مشترکان از طریق MMS مزاحمت ایجاد شود با درخواست آن‌ها پی‌گیری خواهد شد.

کرمی با اعلام کاهش درصد شکایات مشترکان شرکت ارتباطات سیار در سال جاری، خاطر نشان کرد: ثبت‌نام اینترنتی تلفن همراه اعتباری و دایمی، پرداخت صورت‌حساب مشترکان از طریق سامانه‌ی خودپرداز بانک‌ها (ATM)، تلفن‌بانک و اینترنت، تبادل اطلاعات پرداختی مشترکان به صورت الکترونیکی با بانک‌ها، دسترسی دفاتر خدمات ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات به مراکز صورت‌حساب و خدمات مشترکان و ارایه‌ی آخرین وضعیت صورت‌حساب مشترکان از طریق اینترنت از جمله اقدامات این شرکت در ارایه‌ی خدمات جدید به مشترکان است.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.