«شریفی نیا» در نقش سید احمد خمینی

«شریفی نیا» در نقش سید احمد خمینی

محمدرضا شرف‌الدین تهیه‌کننده سینما گفت: حدود یک هفته است که فیلمبرداری پخش پایانی فیلم «فرزند صبح» را شروع کرده‌ایم و تا پایان خرداد فیلمبرداری این فیلم به پایان می‌رسد.

شرف‌الدین در گفت‌وگو با فارس در مورد پروژه «فرزند صبح» گفت: 50 الی 60 درصد از فیلم به صورت کامل آماده شده است و تدوین این بخش‌های فیلم را «بهروز افخمی» شخصاً انجام داده است.

 

 

وی تأکید کرد: فیلم «فرزند صبح» قصه خطی و کلاسیک ندارد و تدوین فیلم با ساختارشکنی‌هایی همراه است. شرف‌الدین در ادامه افزود: عبدالرضا اکبری در این بخش از فیلم‌ هم ‌بازی دارد و محمدرضا شریفی‌نیا که قبلاً نقش پدر امام (ره) را ایفا کرده، در این بخش نقش سیداحمد خمینی یادگار امام (ره) را بازی می‌کند که تا 10 روز آینده جلوی دوربین خواهد رفت و برخلاف برخی خبرها بازی او در این فیلم منتفی نشده است. محمدرضا شرف‌الدین در مورد مراحل فنی فیلم «فرزند صبح» گفت: این فیلم به طریق سوپر 35 فیلم‌برداری شده و بخش‌هایی از آن نیاز به تبدیل شدن به قطع 35 میلی‌متری دارد که در حال حاضر، مشغول مطالعه هستیم که آیا این کار در ایران می‌تواند صورت بگیرد یا بهتر است در یک کشور خارجی این کار را انجام دهیم. شرف‌الدین در پایان گفت: به احتمال زیاد فیلم «فرزند صبح» را در جشنواره بیست و ششم بین‌المللی فیلم فجر امسال ارائه می‌کنیم. فرزند صبح پروژه‌ای درباره زندگی امام خمینی (ره) که نیمی از آن در مهر ماه سال 83 فیلمبرداری شد و به دلیل انتظار برای بزرگ شدن آرمان ایران‌پور کودک بازیگر نقش دوران کودکی حضرت امام خمینی (ره) متوقف بود.

در این فیلم هدیه تهرانی،عبدالرضا اکبری، آتیلا پسیانی، محمدرضا شریفی نیا و آرمان ایران‌پور به ایفای نقش می‌پردازند. گروه فیلمبرداری فرزند صبح هم اکنون در باغی در احمدآباد کرج مشغول فیلمبرداری از آرمان ایران‌پور هستند.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.