قاتل نفرین به تو، لیلای من نیامد

«قاتل» نفرین به تو، لیلای من نیامد

یادت هست آن روز جگر گوشه ام را که برای چیدن گل از خانه خاله اش دور شده بود چه گونه ربودید و بی رحمانه به کوه کشاندید؟
یادت هست لیلای 11 ساله مرا سه نفری تحت آزار شیطانی قرار دادید و او را نیمه جان از کوه به پایین انداختید؟
یادت هست لیلای بی گناه من، التماس می کرد که با او کاری نداشته باشید؟
درست 12 سال از روز کشته شدن نوگل باغ زندگی ام گذشت و من و مادرش هر شبانه روز لحظه شماری کردیم طناب دار را بر گردنت ببینیم تا شاید کمی از داغ دلمان کم شود.
من و زنم، برای اینکه تفاضل دیه ات را طبق قانون بدهیم تا اعدام شوی، دار و ندارمان را فروختیم اما باز هم کم آوردیم. می دانستم این پول بالاخره تهیه می شود و به لطف رییس قوه قضاییه تهیه شد.
خودت بهتر از هر کسی می دانی جنایتتان آنقدر کثیف و بی رحمانه بود که جای هیچ گذشتی باقی نگذاشت.

یادت هست زنم به دنبال مرهمی برای قلب زخم خورده اش کفن پوشید، به دادگاه رفت و جلوی خبرنگاران ضجه زد تا فریاد رسی پیدا شود.«قاتل» نفرین به تو، لیلای من نیامد.....
اینها جمله هایی بود که پدر لیلا، سحرگاه امروز با چشمانی اشکبار در زندان اوین به قاتل دخترش گفت.محمد صفر التماس می کرد و پدر و مادر لیلا، اشک می ریختند.به گزارش روز چهارشنبه «ندا جعفری» خبرنگار گروه حوادث ایسکانیوز: نخستین اعدامی امروز در اوین، محمد صفر- الف نام داشت که به جرم کشتن لیلا 11 ساله در صحنه کرمانشاه، به اشد مجازات محکوم شده بود.
این تبهکار در پی جنایت 17 اردیبهشت 74 همراه با همدستش هادی دستگیر شد. آنها لیلای بی گناه را به کوه کشاندند، تحت آزار شیطانی قرار دادند و بدن نیمه جانش را به پایین انداختند.
هادی، پنجم تیر 74 در بازداشتگاه خودکشی کرد و حکم اعدام محمد صفر در حالی پس از فراز و نشیب های فراوان اجرا شد که مجرم ردیف سوم پرونده به نام حسن همچنان با گذشت 12 سال از جنایت، فراری است.
علی رضا-م، دومین محکوم بود که امروز باید اعدام می شد. این مجرم 43 ساله چهارم فروردین 1383 دوستش شاهرخ- گ را در کن تهران از پا درآورد. او پس از دستگیری اعتراف کرد به خاطر دزدیدن پول های شاهرخ که می خواست به کانادا مهاجرت کند، دست به جنایت زد.
علی رضا در شعبه 74 دادگاه کیفری با درخواست اولیای دم به مرگ محکوم شد و شعبه 27 دیوان عالی کشور حکم را تایید کرد. اولیای دم اما پای چوبه دار به شرط دریافت دیه، از خونخواهی گذشتند و به او زندگی دوباره دادند.
سومین جنایتکاری که بامداد چهارشنبه به دار آویخته شد، بهزاد-م بود. او به خاطر مسایل اخلاقی، هوشنگ- گ را نهم بهمن 1382 درخانه اش با ضربه های کارد کشت.
حکم مرگ بهزاد در شعبه71 دادگاه کیفری استان تهران صادر شد و به تایید شعبه 27 دیوان عالی کشور رسید.گزارش ایسکانیوز می افزاید: جمال الدین –ب چهارمین جنایتکاری بود که امروز اعدام شد. او یازدهم مرداد 1382 در شهرک قدس، جمال-ب را به خاطر مسایل اخلاقی با ضربه های کارد از پا درآورد و پس از دستگیری در شعبه 74 دادگاه کیفری تهران به مرگ محکوم شد.
شعبه 27 دیوان عالی کشور حکم را تائید کرد و برگ آخر زندگی او امروز در اوین ورق خورد./

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.