تجاوز به بدحجاب برای حفظ ارزش‌ها

تجاوز به بدحجاب برای حفظ ارزش‌ها

نیک آهنگ کوثر

به گزارش خبرگزای قارنا، در سفر ریاست جمهوری به امارات، اماراتی​ها ایران را کمی راضی به مسائلی کردند که از ذکر آن معذوریم. اماراتی​ها آرام آرام "تنبان" را از پای ایران بیرون کشیده​اند و ایران خیلی اعتراضی نکرده است. گروهی از عرب​ها که تمایلاتی نامشروع به بخشی از ایران دارند و در قدیم خواسته​اند به ایران اندکی هم تجاوز کنند، سال​هاست می​خواهند تنبان از پای ایران بکشند که در دوره​ای پیشین، هاشمی و خاتمی مقاومت کرده​ بودند. تا این لحظه، تنب کوچک و بزرگ هنوز جزو ایران است ولی اگر تصادفا پرچم امارات را دیدید که دور و اطراف جزیره​ها پرواز می​کرد و کسی کاری به کارش نداشت، تعجب نکنید!

اعلمی، نماینده تبریز گفت که سه روز است تحت فشار است که حرف نزند و وزیر کشور را به خاطر کشته شدن چند غیر نظامی به مجلس فرا نخواند. جمعی از نماینده​های مجلس هم گفته​اند از سوی یک وزارت خانه تحت فشارند که امضای​شان را از پای استیضاح وزیر آموزش پرورش بردارند وگرنه دور بعدی تایید صلاحیت نخواهند شد.

بنا به گفته​ها و شنیده​ها، چون بدحجابان از جنایت​کاران و متجاوزان بدتر هستند، سه مامور مبارزه با بدحجابی،در یکی از شهرستان​ها به یک خانم بدحجاب اندکی تجاوز کرده​اند. همین. اصولا تجاوز به بدحجاب​ها برای حفظ ارزش​ها اهمیت زیادی داشته و لازم به ذکر است که هیچ کدام از جماعت محافظ ارزش​ها تا کنون در برابر تجاوز به یک دانشجو در کرمانشاه اعتراضی نکرده​اند چون ماجرای حجاب خانم هاجر سلیمی نمین از اوجب واجبات بوده است. در ضمن رفتار بسیار نرم ماموران نیروی انتظامی تصادفا در عکس​های موبایلی شهروندان نسبتا محترم ثبت شده به هیچ وجه واقعیت نداشته مانند فیلم نرگس شماره ۲ جعلی است. لطفا به گیرنده​های خود دست نزنید!

فرماندار تهران برکنار شد و برای انتخابات مجلس، فرمانبردار جدید منصوب گردید. فرمانبردار جدید موظف است گند بزند به انتخاب هرکسی که جزو آبادگران نیست.

به دنبال چاپ عکس سه متری قالیباف روی صفحه اول روزنامه هم​میهن، که صاحب امتیاز آن شهردار اسبق تهران است، گفته می​شود کارگزاران از الان دارند روی قالیباف اندکی کارهایی می​کنند که نمک​گیر شود. البته گردانندگان هم​میهن نقاط مشترکی با قالیباف دارند از جمله اینکه قالیباف فرمانده نیروی انتظامی بوده و عطریان​فر هم رئیس حفاظت و اطلاعات این نیرو در دوران محتشمی بوده است، کرباسچی شهردار تهران بوده و قالیباف هست، هر دو گروه از احمدی​نژاد دل​شان خون است و از این حرف​ها...اگر دیدید تصادفا قالیباف نامزد ریاست جمهوری شد و کارگزاران هم زیرزیرکی کمکش کردند، تعجب نکنید!

وزیر کشور مخترع روش حل مشکلات از طریق خانه همسایه شد. وی گفت: کسانی که کارت سوخت ندارند، از کارت همسایه استفاده کنند. به این ترتیب، ممکن است کار یک کمی خراب شود و همه آن چیزهایی که در خانه ندارند از همسایه طلب کنند که وضعیتحتما بی​ناموسی خواهد شد.

یک کیهانی دیگر به وزارت ارشاد رفت. علیرضا ملکیان معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد شد. با عنایت به اطلاعاتی بودن کیهانی​ها در آینده زندیک، نام وزار ارشاد، به اطلاعات شماره ۲ تغییر خواهد یافت.

وزیر آموزش و پرورش هم از افتیضاح ، ببخشید جان سالم بدر برد. گفته می‌شود خیلی از نماینده‌های مجلس از ترس به جلسه نیامدند تا ایشان رای بیاورد. کسانی هم که رای منفی به او دادند...خدا به ایشان رحم کند!

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.