نمی‌دانم چه کسی رابطه من و انصاری‌فرد را بر هم زد

نمی‌دانم چه کسی رابطه من و انصاری‌فرد را بر هم زد

نقش این دو عضو جدید در معادلات هیئت مدیره پرسپولیس چشمگیر است آنچنان که انصاری فرد به خاطر حضور آنها در جلسات شرکت نمی کند و البته از نقشه های اعضاء جدید سخن می گوید.

در این سو اما انگار همه چیز سر جای خودش قرار دارد. حبیب کاشانی در گفت و گو با خبرگزاری فوتبال از دوستی و رابطه نزدیک با مدیرعامل مستعفی سخن گفت و تمایل به ادامه همکاری البته تا زمانی که عملکرد انصاری فرد بررسی شود!
کاشانی گفت: شاید خیلی ها از آمدن ما خوشحال نباشند اما خیلی ها هم خوشحال هستند.
- در ابتدا از جلسه هیأت مدیره و مواردی که در جلسه مطرح شد شروع کنیم.

دوشنبه شب با قرار قبلی رئیس مجمع جلسه هیأت مدیره تشکیل شد و بالطبع مهم‌ترین بحث، استعفای آقای انصاری‌فرد بود که مطرح گردید. آقایان سعیدلو و علی‌آبادی از استعفای انصاری‌فرد اظهار بی‌اطلاعی کردند و اعتقاد داشتند که استعفای انصاری‌فرد تنها در یک سایت مطرح شده است. مطمئنا با حضور مدیرعامل، جلسه پربارتری برگزار می شود و پیرامون مسائل مهمی مانند پرداخت قسط بازیکنان و پرداخت پول به آنها برای فصل جدید، مشکلات زمین و سایر موارد که از مشکلات اساسی پرسپولیس است بحث و تبادل نظر انجام می‌شود. مطمئنا حضور مدیرعامل باشگاه و موارد موردنیازشان برای فصل جدید و مطرح کردن این مسئله که برای سال جدید چقدر بودجه نیاز دارند، می‌توانست بسیار گره‌گشا باشد اما با وجود صحبت‌هایی که حتی آقایان سعیدلو و علی‌آبادی نیز با انصاری‌فرد داشتند، ایشان باز هم در جلسه شرکت نکرد.


- گفته می‌شود تصمیمات اخیر در هیات‌مدیره بیشتر مبنی بر بازگشت انصاری‌فرد است.

به هر حال خوشبختانه استعفای ایشان موردتایید اعضا قرار نگرفت و اعضا بر بازگشت انصاری‌فرد نظر مثبت دارند و مطمئنا جلسه آینده بسیار پربار خواهد بود.


- جلسه بعدی هیات‌مدیره چه زمانی برگزار می‌شود؟

پنجشنبه هفته جاری، دومین جلسه هیات‌مدیره ظرف چند روز آینده تشکیل خواهد شد و جای خوشحالی است که بعد از چند ماه در فاصله چند روز دومین جلسه هیات‌مدیره برگزار می‌شود.

- چرا با وجود مخالفت انصاری‌فرد با اعضای جدید و تفکرات‌شان هیات‌مدیره اصرار به بازگشت مدیرعامل دارد؟

واقعا تعجب می‌کنم من همان شخصی هستم که انصاری‌فرد پیش از بازی با بایرن مونیخ از من تقاضای کمک و اعزام اتوبوس را داشتند. در واقع رابطه ما با ایشان آنقدر نزدیک بود که بدون واسطه صحبت‌ها انجام می‌گرفت اما آقای انصاری‌فرد اخیرا بعد از اینکه سه بار قرار گذاشتیم ایشان را ببینیم، از دیدن من پرهیز کردند. این در حالی بود که هر سه بار نیز قرار ملاقاتم را با ایشان به طور دقیق تنظیم کرده بودم.

- فکر نمی‌کنید انصاری‌فرد به دلایلی،از شما دلگیر است؟

ایشان گفته‌اند یک نفر از قول من حرف هایی زده که به مذاق مدیرعامل خوش نیامده است. نمی‌دانم آن یک نفر چه کسی است. فکر می‌کنم نظر شخصی آقای علی‌آبادی در مورد مدیریت انصاری‌فرد تاثیرگذار و مثبت است که ایشان نیز هیچ حرفی را مبنی بر مخالفت با انصاری‌فرد مطرح نکرده‌اند.

- با تمام ادله شما انصاری‌فرد نمی‌تواند به یکباره رابطه‌اش را با شما تغییر دهد و مخالف شما شود.

ببینید، من چند بار مصاحبه کردم که هیچ کدام برعلیه انصاری‌فرد نبود. قیافه من تغییر نکرده است من همان کسی هستم که ایشان قبل از بازی با بایرن مونیخ از آن کمک خواست و با نام کوچک مرا صدا می‌زد. ضمن اینکه مگر ایشان آقای مالکی را می‌شناختند که مدتی را در کنارشان به راحتی کار کردند؟
فکر می‌کنم قضاوت قبل از اینکه ایشان با من همراه و همسفر شوند، مقداری غیرمنطقی است.

- به نظر می‌رسد نوعی عدم اطمینان بین اعضای جدید هیات‌مدیره و انصاری‌فرد وجود دارد. نمونه بارز آن نیز به صبحت‌های‌تان مبنی بر بررسی عملکرد مدیرعامل پس از جام حذفی بازمی‌گردد.

اگر آقای بیادی در برنامه 90 حرف زد، از قول خودش صحبت نکرد. ایشان به عنوان سخنگوی هیات‌مدیره صحبت کردند. ببینید، 5 عضو هیات‌مدیره در جلسه تصمیماتی گرفته‌اند. در هیات‌مدیره اینگونه تصمیم گرفته شد که ایشان تا پایان لیگ و جام حذفی بمانند تا در آن موعد عملکرد مدیرعامل بررسی شود. فکر نمی‌کنم عنوان نظرات کلی هیا‌ت‌مدیره ایرادی داشته باشد.

- اما ذهنیتی وجود دارد که انصاری‌فرد بعد از جام حذفی برکنار می شود.

ایشان بازگشت‌شان را متاثر از اصرار هواداران دانستند اما به هر حال ایشان در سه جام، فرصت برای قهرمانی داشتند؛ یک لیگ برتر و دو جام حذفی که باید در رابطه با این جام ها و عملکردشان تصمیم‌گیری شود. به هیچ کسی چک سفید نمی‌دهند. مطمئنا عملکرد من نیز در یک دوره چهارساله مورد بازبینی قرار می‌گیرد و اصولا عملکرد یک فرد در هر پست و مقامی مورد بررسی قرار می‌گیرد و بعد از آن تصمیم‌گیری می‌شود که یک فرد باید بماند یا برود. بنابراین فکر نمی‌کنم به این موضوع اشکالی وارد باشد.


- به نظر می‌رسد مشکل انصاری‌فرد با شما جدی‌تر از این حرف‌هاست.

ببینید، انصاری‌فرد نباید قصاص قبل از جنایت کند. رابطه‌ای بسیار نزدیک با ایشان داشتیم و حتی همدیگر را با اسم کوچک صدا می‌زدیم. دوست ندارم آن مسائل بین ما از بین برود. چون مدیریت و شورای شهر نه برای ایشان تا آخر می‌ماند و نه برای من.

- چندی پیش درورزشگاه شعارهایی علیه شما داده شد. تکرار چنین مسئله‌ای برای شما قابل پیش بینی است؟

مسائلی که شما مطرح می‌کنید، واقعیت‌های جامعه نیست. مطمئنا یک روزی تمام مسائل مشخص خواهد شد اینکه چه افرادی داخل ورزشگاه از احساسات جوان‌های ما سوءاستفاده کردند. نکته دیگر اینکه من برای پست و مقام به پرسپولیس نیامده‌ام. مسائلی که در ورزشگاه رخ داد، موجبات تکدر خاطر مرا فراهم نساخت. علی‌آبادی برای حضور من در هیات مدیره جلسات مکرری داشتند بنابراین ما نیز برای خدمت به مردم آمدیم. فراموش نکنید پیام‌های تلفنی زیادی نیز به من زده می‌شود که از حضور افراد جدید اظهار رضایت دارند. منکر آن نیز نمی‌شوم که ممکن است عده‌ای از آمدن من ناراحت شوند و گروهی نیز خوشحال. این امر برای من هضم شده است چون قرار نیست همه از من خوششان بیاید.

- به طور شفاف مشخص نشد تکرار شعارها علیه شما در آینده منجر به کنار کشیدن شما نمی‌شود؟

ببینید، نباید قبل از آنکه من و بقیه برای پرسپولیس کار کرده‌ایم در مورد ما قضاوت کنند ضمنا برای حضور در پرسپولیس همه مسائل را درنظر گرفته‌‌ایم و می‌دانیم چه مشکلات احتمالی در انتظار ما است. من نه از آمدن به پرسپولیس هدف مالی دارم و نه حقوق آنچنانی دریافت می‌کنم. با این ذهنیت آمده‌ام که خدمت کنم در این بین یک روز به باشگاه آمده‌ام و یک روز دیگر نیز از این باشگاه می‌روم.

- و حرف آخر...

امیدوارم مشکلات باشگاه پرسپولیس حل شود اعضای هیأت مدیره سعی دارند مشکل باشگاه را حل کنند. مسلما تک تک اعضا و مدیریت باشگاه می‌توانند مشکلات فعلی را حل کنند و هر کدام از آنها به نوبه خود می‌توانند بخشی از مشکلات را حل کنند.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.