اولین دادگاه خفاشهای پیکان سوار برگزار شد

اولین دادگاه خفاشهای پیکان سوار برگزار شد

اولین جلسه محاکمه عوامل باند خفاشهای پیکان سوار در مشهد برگزار شد. halloween mask bat monster

به گزارش خبرنگار ما از 15 آذرماه سال گذشته درپی چندین مورد ربودن دختران و زنان جوان د رمشهد که به وسیله سرنشینان یک پیکان در مناطقی از شهر رخ داده بود و طعمه های اعضای این باند پس از آن که مورد آزار و اذیت قرار گرفته بودند در مناطقی از حاشیه شهر رها می شدند پرونده ای در شعبه 26بازپرسی تشکیل شد و با دستور بازپرس پرسا تحقیق به منظور شناسایی و دستگیری اعضای این باند آغاز گردید.

درپی تحقیقات مأموران انتظامی و درحالی که تعداد قربانیان اعضای این باند که با یک شیوه مورد تعرض قرار گرفته بودند به 8 نفر رسید مأموران انتظامی در جریان یکی از این آدم ربایی ها موفق شدند با اطلاعاتی که از یک قربانی این باند به دست آوردند پس از قرار صوری وی و هنگامی که یکی از متهمان در محل قرار حاضر شده بود او را شناسایی و دستگیر کنند.

متهم دربازجویی به جرم خود اقرار کرد و گفت: به همراه سایر اعضای باند با خودرو پیکان از قوچان به مشهد آمده و پس از انتخاب طعمه، که بیشتر آنان زنان و دختران جوان بودند آنها را به حاشیه شهر از جمله جاده قوچان برده و با تهدید چاقو و توسل به زور مورد اذیت و آزار قرار می دادند.

مأموران انتظامی با استفاده از اطلاعات دریافتی از این متهم، سه نفر همدست وی را نیز در قوچان دستگیر کردند و متهمان با توجه به اهمیت موضوع در اختیار شعبه پنجم دادگاه کیفری استان خراسان رضوی قرار گرفتند.

گزارش خبرنگار ما حاکی است، اولین جلسه محاکمه اعضای این باند با حضور شکات، متهمان و وکلای مدافع آنان برگزار شد و قربانیان این باند تبهکار پس از تشریح چگونگی ماجرا از رئیس دادگاه مجازات قانونی متهمان را خواستار شدند.

در این جلسه رئیس دادگاه اتهام اعضای باند مبنی بر شرکت در آدم ربایی و سرقت جمعی با چاقو، فحاشی، آزار و اذیت شاکیان و ایراد جرح عمدی با چاقو را قرائت کرد و متهمان ضمن اقرار به برخی از جرایم خود، از اتهام وارده دفاع کردند.
گفتنی است، با پایان وقت جلسه رسیدگی به این پرونده، ادامه محاکمه به جلسه بعدی دادگاه موکول شد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.