دنیزلی:شرایط پرسپولیس غیر قابل تحمل شده است

دنیزلی:شرایط پرسپولیس غیر قابل تحمل شده است


ایران اسپورت نوشت: سرمربی ترکیه‌ای تیم فوتبال پرسپولیس تهران تهدید کرد که اگر شرایط اینگونه پیش برود، شاید تصمیمی بگیرد که برای تیم پرسپولیس خوب نباشد. Go to fullsize image

مصطفی دنیزلی افزود : شرایط موجود باشگاه غیرقابل تحمل شده‌است و هیچ کس پاسخگو نیست.

وی فصل قبل نیز در حالیکه سرمربیگری تیم پاس تهران را برعهده داشت،در اواخر پیکارهای لیگ و هنگام دیدارهای حساس این تیم به علت برخی از اختلافات تیم پاس را ترک کرد.

دنیزلی گفت:تیم پرسپولیس در وضع خوبی قراردارد و نتایج خوبی می‌گیرد من دوست ندارم این روند دچار مشکل شود و تیم به خاطر مسایل دیگری لطمه ببیند.

وی درباره پرداخت مبلغ قراردادش از سوی باشگاه گفت:من باید یک ماه قبل بخشی از مبلغ قراردادم را دریافت می‌کردم که هنوز نگرفته‌ام.

وی افزود: من به خاطر یکسری مسایل تاکنون سکوت کرده‌ام،اما ممکن است هر لحظه تصمیم جدی بگیرم.

وی درپاسخ به‌این سووال که منظور از این تصمیم ، ترک تیم فوتبال پرسپولیس است،گفت: من نمی‌گویم منظورم چیست،اما شاید تصمیمی بگیرم که برای تیم پرسپولیس خوب نباشد.

وی تاکید کرد که شرایط موجود باشگاه غیرقابل تحمل شده‌است و بازیکنان نگران وضع مبلغ قرارداد و دستمزدشان هستند و هیچ فرد مسوولی نیز پیدا نمی‌شود که‌به مشکل بازیکنان من رسیدگی کند.

وی ادامه داد:تیم ازنظر فنی مشکلی ندارد، اما نگران هستم که این مسایل به تیم لطمه بزند.

وی درباره دیدار دوستانه فردای تیم پرسپولیس با تیم شیرین فراز گفت: به دلیل آنکه بازی شیرین فراز شبیه راه‌آهن است این تیم را انتخاب کردیم.

وی درباره درگیری بازیکنان تیم پرسپولیس گفت: درگیری در یک تیم طبیعی است واتفاق می‌افتد،اما بایدبازیکنان یاد بگیرند که به هم احترام بگذارند.

وی گفت: در یک تیم فوتبال باید انتقاد وجود داشته باشد اماانتقاد نباید به درگیری تبدیل شود.

محمد حسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس استعفا کرده‌است و هیات مدیره نیز به دلیل برخی اختلافات هنوز موفق به تشکیل جلسه نشده‌است .


+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.