در گوشی های ورزشی امروز ۱۳ مه

  • در گوشی های ورزشی امروز 13 مه
  • درحالیکه گفته می شود علی پروین برای فصل آینده چندین بازیکن مطرح فوتبال ایران مثل مهدی رحمتی و علی انصاریان را به تیم اکباتان خواهد آورد، اما بعید است چنین اتفاقی بیفتد، چرا که این بازیکنان می دانند که رفتنشان به لیگ یک چه ضررهایی برایشان خواهد داشت و موجب می شود که آنها هیچ شانسی برای ملی پوش شدن نداشته باشند. این بازیکنان بطور غیر مستقیم به پروین جواب منفی داده اند.

  • جدایی همایون شاهرخی از پاس قطعی است و مدیران این تیم به دنبال پیدا کردن مربی فصل آینده خود هستند. در حالیکه گفته می شد پاسی ها با فیروز کریمی به توافقاتی رسیده اند خبر رسیده که بین مدیران پاس و فرهاد کاظمی نیز مذاکراتی انجام شده و شاید مربی فصل بعد پاس کاظمی باشد.

  • در حالیکه غلام پیروانی چند ماه پیش اعلام کرده بود که در پایان فصل از فجر جدا می شود اما این اتفاق نخواهد افتاد و پیروانی فصل آینده برای هفتمین سال متوالی روی نیمکت فجر خواهد نشست.

  • ساوو میلوسویچ همبازی جواد نکونام در اوساسونا از این تیم خواهد رفت .این مهاجم سی و سه ساله امسال نمایش خوبی در این تیم نداشته و به همین دلیل اوساسونا می خواهد این ملی پوش صرب را به باشگاه پارتیزان بلگراد بفروشد. میلوسویچ سابقه بازی در پارما و آستون ویلا را نیز دارد.

  • باشگاه یوونتوس دوباره به بازیکن قدیمی خود ، فابریتزیو میکولی، علاقمند شده است. میکولی اصالت برزیلی دارد و قبلاً در تیم ملی ایتالیا نیز بازی کرده است. یووه می خواهد با استفاده از ستاره فعلی بنفیکا قدرت خط حمله خود را برای فصل بعد دو چندان کند.

  • پس از برکناری صمد ولی زاده از ریاست فدراسیون ووشو، او تهدید کرده بود که در روزهای آینده با انجام چندین مصاحبه علیه کیومرث هاشمی، معاون سازمان تربیت بدنی خیلی از مسائل را افشا خواهد کرد. گفته می شود مسوولان سازمان بوی‍ژه علی آبادی به ولی زاده پیغام داده اند و او را از انجام این مصاحبه ها منصرف کرده اند.
+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.