پلیس مانع پرواز ۵۰ زن بدحجاب شد

پلیس مانع پرواز 50 زن بدحجاب شد

رییس پلیس فرودگاههای کشور گفت:در راستای اجرای طرح برخورد با بد حجابی و ارتقاء سطح امنیت اخلاقی جامعه 17 هزار و 135 نفر از این افراد با ارشاد و تذکر پلیس فرودگاههای کشور مواجه شدند. 

به گزارش  از سایت پلیس ، سردار محمود بت شکن رییس پلیس فرودگاههای کشور  گفت:در فرودگاههای کشور جلساتی را به منظور آموزش و توجیه پرسنل نسوان با هدف تاکید بر رعایت شئونات اسلامی و عدم ارائه سرویس و تسهیلات به افراد هنجار شکن در سطح فرودگاههای کشور انجام داده ایم.

سردار بت شکن در ادامه تاکید کرد:در راستای اجرای طرح برخورد با بد حجابی به منظور تامین امنیت اخلاقی جامعه 17 هزارو 135نفر از این افراد با برخورد ارشادی وانتظامی پلیس مواجه شدند.

وی دراین رابطه افزود:850 نفر از زنان بدحجاب با برخورد انتظامی و اخذ تعهد کتبی به مواجه شدند و 130مورد پرونده نیز تشکیل شده است.

این مقام انتظامی در ادامه اظهار داشت:تعداد 80 نفر زن و 50 نفر مرد دستگیر و به دادسرا اعزام شدند و از مسافرت 50 نفر خانم بد حجاب که رعایت شئونات اسلامی را ننموده بودند در پروازهای داخلی و خارجی ممانعت به عمل آمد.

سردار بت شکن در خاتمه به کشفیات این حوزه اشاره کرد و افزود: ماموران انتظامی فرودگاه های کشور تعداد 63 بطر مشروب الکلی، تعداد زیادی ادوات و الات قمار و 14 دستگاه رسیور ماهواره از مسافران کشف کردند که در این رابطه پروند برای متهمان تشکیل و به مقام قضایی فرستاده شده است.
 

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.