باید از مهاجمان پرسپولیس ایراد گرفت نه من!

باید از مهاجمان پرسپولیس ایراد گرفت نه من!

هرچند سیاوش اکبرپور تعداد زیادی از بازی‌های استقلال را به دلیل محرومیت و یا مصدومیت پشت سر گذاشت ولی عملکرد او از لحاظ گلزنی راضی‌کننده نیست. البته اکبرپور در گفت‌وگو با خبرگزاری فوتبال ایران، با دفاع از عملکردش می‌گوید: «من در طول بازی‌های این فصل چندان در موقعیت گل قرار نگرفته‌ام که بخواهم گلزنی کنم.»  

- قبول داری که از لحاظ گلزنی در این فصل چندان موفق نبودی؟

من چند بازی را به دلیل محرومیت از دست دادم و در بقیه مسابقات هم فقط یک بار تک به تک شدم و آن هم بازی مقابل برق شیراز بود. زیاد موقعیت گلزنی نداشتم که این طور عملکردم را مورد انتقاد قرار می‌دهند.

- یعنی هافبک‌های استقلال به خوبی تو را تغذیه نکردند؟

من از شخص خاصی حرف نمی‌زنم فقط گفتم که صاحب موقعیت گل نشدم. اگر دقت کنید در هر بازی مهاجمان پرسپولیس موقعیت‌های زیادی را از دست می‌دهند، در این شرایط بیشتر باید از آن‌ها ایراد گرفت تا من. فصل گذشته در گلزنی خوب کار می‌کردم ولی در بازی‌های امسال ریتم بازی استقلال هوایی شده و کمتر در عمق دفاع حریف صاحب توپ شده‌ام.

- برای فصل بعد چه تصمیمی گرفته‌ای؟

فعلاً به استقلال فکر می‌کنم و تصمیم خاصی نگرفته‌ام، آخر فصل همه چیز مشخص می‌شود.

- مثل اینکه قصد جدایی داری؟

بله، به احتمال زیاد جدا خواهم شد ولی هنوز نمی‌دانم که مقصد بعدی کدام تیم است. در پایان فصل پیشنهادات را بررسی خواهم کرد تا انتخاب مناسبی داشته باشم.

- ولی می‌گویند که قرار است به لیگ امارات بروی؟

امارات یکی از گزینه‌ها است ولی هنوز هیچ چیز مشخص نیست، شاید هم در ایران بازی کردم.

- یعنی حاضری در ایران و در تیمی غیر از استقلال بازی کنی؟

بهتر است فعلاً حرفی نزنم تا فصل به اتمام برسد، البته این را هم بگویم که اهل بازارگرمی نیستم ولی باشگاه استقلال هم باید شرایط بازیکنان را در نظر بگیرد. اگر شرایط مهیا باشد هیچ بازیکنی حاضر به ترک تیمش نخواهد بود.

- نظرت در خصوص تعویق بازی استقلال چیست؟

تعویق بازی‌های روز سه‌شنبه نه‌تنها به ضرر استقلال شد بلکه تیم‌هایی چون استقلال اهواز، سایپا و حتی فولاد هم که روی نوار پیروزی گام برمی‌دارد از این اتفاق متضرر شدند. این برنامه‌ریزی به هیچ عنوان درست نبود و چنین شرایطی برای تیم‌ها خسته‌کننده است.

- استقلال قهرمان می‌شود؟

نمی‌توان در این مورد به طور قاطع پیش‌بینی کرد ولی سرنوشت قهرمانی دست خودمان است. ما صدرنشین تیم و پیروزی در سه بازی باقیمانده باعث خواهد شد تا جام قهرمانی را بالای سر ببریم.

- نظرت در خصوص حضور فتح‌الله‌زاده در استقلال چیست؟

او کارنامه شخصی دارد و امیدوارم استقلال را از این بحران خارج کند.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.