مارادونا: عامل پخش شایعه مرگم را پیدا می کنم

مارادونا: عامل پخش شایعه مرگم را پیدا می کنم

دیگو مارادونا امروز سه شنبه در نخستین حضور خود در انظار عمومی پس از بستری شدن در بیمارستان به علت بیماری هپاتیت ناشی از مصرف مشروبات الکلی، وعده داد سالم و تندرست باقی بماند.

به گزارش سرویس ورزشی خبرگزاری انتخاب به نقل از رویترز، دیگو مارادونا فوتبالیست افسانه ای ارژانتین که با چاقی و اعتیاد به مواد مخدر نیز دست و پنجه نرم می کند، در همین حال با اشاره به شایعات مبنی بر مرگ وی در طول مدت بستری شدن وی در بیمارستان، وعده داد عامل پخش این شایعه را پیدا کند.

مارادونا در مصاحبه ای تلویزیونی که بطور زنده از کانال سیزده ارژانتین پخش می شد، احتمال داد دولت این کشور این شایعه را به منظور منحرف کردن افکار عمومی پخش کرده باشد.

این ستاره فوتبال ارژانتینی در ادامه تاکید کرد در صورتیکه نستور کرشنر رییس جمهور این کشور در این قضیه دست داشته باشد، با وی نیز برخورد خواهد کرد.

وی در همین حال از پخش این شایعه ابراز تاسف و اعلام کرد انها با پخش این شایعه حتی به پدر و مادر و دختران وی نیز احترام نگذاشته اند.
مارادونا در ادامه تاکید کرد وی زنده است و قصد دارد به زندگی خود نیز ادامه دهد.

وی با اعتراف به این موضوع که مصرف بیش از حد مشروبات الکلی به سلامت وی اسیب رسانده است، در عین حال گفت بیماری هپاتیت وی در اوایل دهه هشتاد میلادی نیز این مشکل را بدتر کرده است.

مارادونا که بسیار ارام صحبت می کرد، تصریح کرد وی در حال مصرف دارو است ولی در عین حال نوع دارو را اعلام نکرد.
مارادونا در ادامه تاکید کرد وی قصد دارد سلامت خود را حفظ کند .

وی در ادامه تصریح کرد همانطور که قبلا نیز گفته بوده در صورتیکه کوکایین مصرف نمی کرده ، به روند موفقیت خود به عنوان یک فوتبالیست ادامه می داده است.

مارادونای چهل و شش ساله در همین حال خاطر نشان کرد وی در حدود دو سال و نیم است که مواد مخدر مصرف نکرده است و از ماه مارس سال جاری میلادی پس از بستری شدن در بیمارستان نیز ، مصرف مشروبات الکلی را کنار گذاشته است.

وی در ادامه خاطر نشان کرد رویایی وی مربیگری تیم ملی فوتبال ارژانتین است.

وی با اعلام این مطلب، از این موضوع که وی حتی برای تصدی این پست نیز در نظر گرفته نشده است، ابراز تاسف کرد.

مارادونا در همین حال اعلام کرد وی تلاش خواهد کرد شرکت در مسابقات فوتبال را در چارچوب یک تورنمنت تلویزیونی موسوم به اسنوبال، از سر بگیرد. مارادونا روز یکشنبه یک کلینیک روانپزشکی را پس از دو ماه بستری شدن در ان، ترک کرد.

این در حالیست که پزشک معالج مارادونا نیز در گفتگو با خبرگزاری رویترز ، اعلام کرد وی سه بار در هفته برای ادامه درمان خود، به این کلینیک مراجعه خواهد کرد.

دیگو مارادونا که یکی از با استعدادترین بازیکنان فوتبال جهان است، در سال هزار و نهصد و هشتاد و شش میلادی، تیم ملی فوتبال ارژانتین را قهرمان جام جهانی کرد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.