شمسایی آقای گل تاریخ فوتسال جهان شد

شمسایی آقای گل تاریخ فوتسال جهان شد

وحید شمسایی بازیکن تیم ملی فوتسال کشورمان با به ثمر رساندن چهارگل در دیدار تدارکاتی امشب برابر اوکراین به عنوان بهترین گلزن تاریخ فوتسال جهان دست یافت تا همچون علی دایی به تاریخ بپیوندد.

به گزارش مهر، تیم ملی فوتسال کشورمان که خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا آماده می کند عصر امروز در دیداری تدارکاتی برابر اوکراین به پیروزی دست یافت. در این مسابقه  که در ورزشگاه حیدریان قم برگزار شد، تیم فوتسال ایران موفق شد با نتیجه 5 بر 2 حریف قدرتمند خود تیم فوتسال اوکراین را شکست دهد.

بر پایه این گزارش، وحید شمسایی در این دیدار موفق شد در دقایق 6، 16، 24 و 37 دروازه اوکراین را باز کرده تا باتوجه به این 4 گل تعداد گلهای خود را در میادین رسمی به 305 گل رسانده و عنوان آقای گل جهان را به خود اختصاص دهد. این عنوان پیش از این در اختیار مانوئل توبیاس برزیلی با 302 گل بود.

احمد پری آذر در دقیقه 39 دیگر گل تیم فوتسال ایران را به ثمر رساند. همچنین ویتالی بلاروس در دقیقه 22 و یوگنی راگاجوف در دقیقه 31 گل های تیم فوتسال اوکراین که در رده بندی فوتسال جهان در رتبه ششم قراردارد، را به ثمر رساندند.

تیم اوکراین همچنین قراراست روز چهارشنبه نیزیک دیدار دوستانه مقابل تیم فوتسال امید کشورمان که خود را برای نخستین دوره رقابتهای فوتسال غرب آسیا آماده می کند، برگزار کند.

این آخرین دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتسال ایران که در رنگینگ جهانی فوتسال جهان در رتبه یازدهم قرار دارد، پیش از حضور در هشتمین دوره مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا بود.

تیم ملی فوتسال بزرگسالان کشورمان پس از دیدار با اوکراین ساعت 30/21 دقیقه روز بیستم اردیبهشت ماه با پرواز امارات و پس از توقف کوتاهی در دبی عازم ژاپن خواهد شد.

تیم ملی فوتسال کشورمان درمسابقات قهرمانی آسیا که از روز 23 اردیبهشت ماه در دو شهر هیوگو و اوزاکا ژاپن برگزارمی شود درگروه D با تیم های لبنان، مالزی و چین هم گروه است.

وحید شمسایی بهترین گلزن تیم ملی فوتسال کشورمان نیز که در بازی امشب خود را به عنوان بهترین گلزن تاریخ فوتسال جهان معرفی کرد در بازیهای قهرمانی آسیا این فرصت را دارد که فاصله خود را با توبیاس برزیلی بیشتر کند و مثل علی دایی که در تاریخ گلزنان فوتبال جهان جاودانه شده است ، این عنوان با افتخار را از آن کشورمان کند.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.