باسلر: کریمی یک هوادار است نه یک بازیکن

باسلر: کریمی یک هوادار است نه یک بازیکن

بازیکن جنجالی سابق تیم بایرن مونیخ آلمان به لژیونر ایرانی حاضر در این تیم توهین کرد.

ماریو باسلر در گفت و گویی با شبکه تلویزیون ورزش آلمان (DSF) ضمن انتقاد از بازیکنان بایرن، در انتقاد‌ از علی کریمی تا حد توهین به وی پیش رفت.
باسلر در دوران بازیگری همواره با اظهارات تند‌، باعث هیاهو و جنجال در فوتبال کشورش شد. وی که اکنون چند فصل است کفش هایش را آویخته و در قالب کارشناس فوتبال ‌ ظاهر می شود، همچنان به اظهارات تند خود ادامه می دهد.
وی در این مصاحبه تلویزیونی اظهار کرد: برخی از بازیکنان بایرن متوجه موقعیت خود در این تیم بزرگ نیستند. بازیکنانی مثل پیزارو و سانتا کروز فکر می کنند که در پار ک بازی می کنند و هافبکی همانند کریمی آنقدر خود را بی خیال نشان می دهد که گویا نقش هواداری بیش را در مجموعه بایرن ندارد. او باید پیراهن سرخ این تیم را از فروشگاه لوازم ورزشی بخرد تا متوجه شود عظمت بایرن چقدر است.
باسلر که در دوران بازیگری بخت حضور در تیم ملی آلمان را نیز پیدا کرد،‌ افزود: مشکلات فعلی بایرن دردناک است. وقتی به کادر بازیکنان این تیم نگاه می کنم، افسوس می خورم که چرا بازیکنان رده بالایی در این تیم حضور ندارند و چرا جوان نیستم و نمی توانم برای تیم بازی کنم.
باسلر سپس گفت: باید پذیرفت که همه اشکالات تیم متوجه بازیکنان نمی شود، زیرا شخصی مثل اولی هوینس، در انتخاب بازیکن اشتباه کرده است.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.