نجات معجزه آسای زن جوان از تله خونین شوهر

نجات معجزه آسای زن جوان از تله خونین شوهر
مردی که به خاطر سرقت جواهرات همسرش او را با ضربات چاقو مجروح کرده بود توسط پلیس دستگیر شد.Tears_of_Blood.jpg
 به گزارش خبرنگار ما 31 فروردین ماه سال جاری ماموران پلیس از طریق بیمارستان شهدای یافت آباد باخبر شدند زن جوانی به نام الهام با ضربات متعدد چاقو مجروح شده است و در بیهوشی به سر می برد. با اعلام این خبر ماموران بلافاصله در بیمارستان حاضر شدند و جسم نیمه جان الهام 19 ساله را روی تخت بیمارستان دیدند. شدت جراحات به حدی بود که ماموران پلیس نتوانستند از او بازجویی کنند.
 آنها سپس از خواهر شوهر الهام که در بیمارستان حضور داشت بازجویی کردند. این زن گفت؛ برادرم طبقه بالای خانه ما زندگی می کند. او 6 ماه پیش با الهام ازدواج کرد، آنها رابطه خوبی با هم داشتند، روز حادثه دیدم الهام غرق در خون است و کشان کشان خود را به طبقه پایین یعنی خانه ما رساند و بعد هم بیهوش شد و من او را به بیمارستان منتقل کردم. در حالی که بررسی های پلیسی ادامه داشت ماموران منتظر بودند تا الهام به هوش آید زیرا اظهارات او می توانست سرنخ مهمی را به ماموران بدهد، اما پزشکان اعلام کردند احتمال زنده ماندن الهام کم است، زیرا او از ناحیه ریه، روده و کلیه دچار پارگی شده بود.
 8 روز بعد الهام به صورت معجزه آسایی به هوش آمد و توانست صحبت کند. این زن جوان گفت؛ صبح روز حادثه شوهرم به خانه آمد و گفت می خواهد مرا بکشد. من گفتم می دانم که مرا دوست داری و دلت نمی آید که مرا بکشی اما او جواب داد نشان می دهم چطور این کار را انجام می دهم. وی سپس مرا به اتاق برد و روی تخت خواباند و یک ضربه چاقو به من زد. باورم نمی شد، فکر می کردم که با دسته چاقو به من ضربه زده است اما دیدم سینه ام غرق در خون شد، یک دفعه پشت سر هم به من ضربه زد. شوهرم بدون توجه به اینکه من در چه وضعیتی هستم از دستانم النگوها را بیرون می کشید و می گفت تو را می کشم و طلاهایت را می دزدم. وقتی دیدم شوهرم دنبال پول است به او گفتم مرا به بیمارستان برسان تا آدرس جایی که پول هایم را مخفی کردم بگویم. الهام در حالی که به سختی حرف می زد، ادامه داد؛ شوهرم از اتاق خارج شد تا چادر بیاورد و به من ببندد و از این طریق جلوی خونریزی مرا بگیرد من هم از فرصت استفاده کردم و خودم را به طبقه پایین رساندم و از خواهرشوهرم کمک گرفتم.
در پی اظهارات این زن به دستور بازپرس پرونده، پلیس تحقیقات خود را برای دستگیری شوهر الهام آغاز کرد و سرانجام توانست او را دستگیر کند. مرد جوان گفت؛ من مدتی قبل تصادف کردم و ضربه مغزی شدم به همین خاطر دچار جنون آنی شدم. اما اصلاً به یاد ندارم که همسرم را با چاقو زده ام و فکر می کنم او خودزنی کرده است. این مرد در ادامه به پزشکی قانونی انتقال یافت و بررسی های متخصصان نشان داد وی از لحاظ روانی سالم است.

در نهایت این مرد به دستور بازپرس دادسرای یافت آباد بازداشت شد و این در حالی است که پزشکان حال الهام را همچنان وخیم گزارش کرده اند.
+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.