خانم ۶۰ ساله ، زن زورگیر را در آسانسور دستگیر کرد

خانم 60 ساله ، زن زورگیر را در آسانسور دستگیر کردimages/20070505/60sale.jpg

زنی که در آسانسور با حمله به یک زن 60ساله قصد خفه کردن و سرقت طلاهای او را داشت ، با مقاومت زن 60ساله دستگیر و تحویل پلیس شد.
به گزارش جام جم ، به دنبال تماس فردی با مرکز فوریت های پلیسی 110مبنی بر نزاع در ساختمانی در خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی ، ماموران با عزیمت به محل متوجه شدند، زن 31ساله ای قصد فرار از محل را داشته که با مقاومت یک زن 60ساله روبه رو شده است.
با بررسی و تحقیق در این زمینه ، زن 60ساله به پلیس گفت: وقتی برای شرکت در جلسه قرآن ، منزل مسکونی ام را ترک کردم ، مقابل آپارتمان محل سکونتم این خانم 30ساله را دیدم که عنوان می کرد به کمک نیاز دارد.
وی افزود: وقتی از او خواستم با من همراه شود تا با حضور در جلسه از خانمهای حاضر در این محل ، برای او کمک دریافت کنم ، هر دو سوار آسانسور شدیم که وی بلافاصله با انداختن روسری به دور گردنم ، قصد خفه کردن مرا داشت که با او درگیر شدم و همسایه ها را به کمک خواستم.
به دنبال این اظهارات ، ماموران در بازرسی از کیف زن 30ساله که خود را ناهید معرفی می کرد،یک قبضه چاقو کشف و او را برای بررسی سوابق و پیگیری شکایت به کلانتری 125یوسف آباد منتقل کردند.
هنوز از نتیجه این تحقیقات ، گزارشی منتشر نشده است.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.