میانجیگر دعوا پسر جوان را با ضربه چاقو کشت

میانجیگر دعوا پسر جوان را با ضربه چاقو کشت

پسر جوانی که در جریان میانجی گری برای پایان دادن به یک نزاع خیابانی خود یکی از طرفین دعوا را از پای درآورده بود پس از پنج ماه فرار دستگیر شد.

 به گزارش خبرنگار ما روز 20 آذرماه سال گذشته ماموران نیروی انتظامی همدان در جریان وقوع نزاعی مرگبار در خیابان بوعلی این شهر قرار گرفتند و به سرعت به محل حادثه اعزام و متوجه شدند در جریان این دعوا جوان 23ساله یی به نام ناصر با ضربه چاقو به قتل رسیده است.

کارآگاهان جنایی همدان برای شناسایی قاتل ناصر به تحقیق از شرکت کنندگان در نزاع و شاهدان عینی پرداختند و همگی این افراد در اظهارات خود پسر 24 ساله یی به نام مجید را به عنوان ضارب ناصر معرفی کردند و گفتند ناصر با ضربه چاقو این جوان را از پای درآورد. با شناسایی هویت متهم به قتل کارآگاهان بلافاصله به ردیابی وی پرداختند و متوجه شدند این جوان از زمان وقوع حادثه محل زندگی اش را ترک کرده و به مکان نامعلومی گریخته است.

 پلیس جنایی همدان در ادامه بررسی های خود پی برد مجید به تهران گریخته است به همین خاطر با صدور قرار نیابت از سوی بازپرس شعبه چهار دادسرای همدان تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان به تهران عازم شدند و در عملیاتی مشترک با پلیس جنایی تهران تحقیقات خود را برای ردیابی و دستگیری مجید پی گرفتند. به رغم تلاش گسترده پلیس در ابتدای کار سرنخی از قاتل فراری به دست نیامد تا اینکه سرانجام پس از گذشت حدود پنج ماه از وقوع قتل کارآگاهان ساعت 21 روز پنجشنبه هفته گذشته به خانه این جوان در خیابان خیام رفتند و وی را دستگیر کردند.

 مجید پس از انتقال به اداره آگاهی در جریان بازجویی ها به جرم خود اعتراف کرد وگفت؛ روز حادثه من و یکی از دوستانم قصد داشتیم به آرایشگاه برویم اما در میان راه ناگهان متوجه وقوع یک درگیری دسته جمعی شدیم چند نفر با یکدیگر گلاویز شده و همدیگر را به باد کتک گرفته بودند. من برای پایان دادن به غائله وارد دعوا شدم و تلاش کردم با میانجی گری به نزاع خاتمه دهم ولی در این میان ناگهان ناصر- یکی از طرفین دعوا- شروع به پرخاشگری به من کرد. من ابتدا سعی کردم او را آرام کنم ولی موفق به این کار نشدم و ناصر به رویم چاقو کشید و من دیگر نتوانستم تحمل کنم. و چاقویی از جیبم بیرون آوردم و به او ضربه زدم و سپس پا به فرار گذاشتم.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.