سروری: امروز کتبا استعفا می دهم

سروری: امروز کتبا استعفا می دهم

معادله مدیریت پرسپولیس در هم پیچیده به گونه ای که تحلیل منطقی و کاملی از شرایط موجود وجود ندارد.تنها موضوعی که جای تردید ندارد استعفاء و کناره گیری پرویز سروری است که با توجه اتفاقات هفته های اخیر احتمالا هیچ وقت به دنیای فوتبال باز نخواهد گشت.

پرویز سروری، یکی از اعضای هیات‌مدیره پرسپولیس در گفت‌وگو با خبرگزاری فوتبال ایران درخصوص شائبه‌هایی که درخصوص استعفای وی و دو عضو جدید هیات‌مدیره وجود دارد، اظهار داشت:استعفای من از هیات‌مدیره قطعی است و نباید آن را به حساب یک جنگ تبلیغاتی به شمار آورد.
سروری در ادامه افزود: وقتی انصاری‌فرد استعفا داد، طبعا باشگاه فاقد مدیرعامل، از ثبات و پایداری برخوردار نخواهد بود. طبیعتا در چنین حالتی استعفای ما باعث شد سیستم باشگاه به حالت اولیه خود بازگردد. بنابراین ترجیح دادم استعفا بدهم تا به هر حال بسیاری از مسائل ثابت شود.
سروری تصریح کرد: بسیاری آمدن ما را به هیات‌مدیره به حالت تنش‌زا در یک فضای رسانه‌ای خاص جلوه دادند در صورتی که این موضوع به هیچ‌وجه جنبه حقیقی نداشت چون هیات‌مدیره جدید حتی یک جلسه نیز تشکیل نشد.
سروری تصریح کرد:امروز متن استعفای خود را کتبا تقدیم ریاست هیات‌مدیره خواهم داد تا تیم از لحاظ روحی آسیب نبیند. ضمن آنکه نظر هواداران نیز تامین شود.
عضو هیات‌مدیره در پایان خاطرنشان ساخت:تصمیم من قطعی است. مطمئن باشید دیگر به هیات‌مدیره باز نخواهم گشت. همه چیز در مورد من به صورت رسمی انجام خواهد شد، ضمن آنکه از استعفای آقایان بیادی و کاشانی نیز بی‌خبرم چون آنها خودشان تنها نفراتی هستند که قادرند در مورد حضورشان در هیات‌مدیره تصمیم بگیرند.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.