خیر نمای شیاد با قرص خواب پنج نفر را کشت

خیر نمای شیاد با قرص خواب پنج نفر را کشت

مردی که با عنوان قلابی مأمور کمیته امداد، با تعارف غذاهای مسموم به طعمه های خود، طلاها و وجوه نقدشان را به سرقت برده بود، پس از دستگیری در میاندوآب به 24 فقره سرقت و پنج فقره قتل، اعتراف کرد. JOKER

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، به دنبال فوت دو پیرزن و پیرمرد در شهرستان میاندوآب بر اثر مسمومیت غذایی، پلیس آگاهی این شهرستان به علت غیرطبیعیبودن فوت نامبردگان و سرقت طلا و وجوه نقدی از منزل آنها فرضیه های مختلفی را پیش بینی و مورد بررسی کارشناسی قرار داد.

در تحقیقات اولیه، مشخص شد فردی با سوءاستفاده از عنوان مأمور کمیته امداد با شناسایی خانواده های زیر پوشش این نهاد، با آنها رابطه دوستانه برقرار کرده و به منزل آنها رفت و آمد داشته و احتمالاً با بردن و تعارف غذاهای مسموم به طعمه های خود، آنها را مسموم کرده است.

* دستگیری راننده آژانس
با قوت گرفتن این فرضیه، پلیس در اقدامهایی که برای شناسایی متهم شروع کرده بود، متوجه شد، متهم همواره با کرایه تاکسی از یک آژانس تاکسی تلفنی به منزل قربانیان خود می رود.

با تحقیق از متصدیان تاکسی تلفنی های سطح شهر، سرانجام راننده آژانس که متهم را جا به جا می کرد، شناسایی و به اداره آگاهی انتقال یافت.

با اعتراف راننده آژانس، مشخص شد متهم مردی 27 ساله به نام «رضا» از اهالی یکی از روستاهای شهرستان مشکینشهر است، ولی در یکی از روستاهای میاندوآب پاتوق کرده است.

* دستگیری متهم
با شناسایی مخفیگاه رضا، مأموران محل را به طور نامحسوسی تحت کنترل قرار دادند تا اینکه او را در عملیاتی غافلگیرانه به دام انداختند.

رضا پس از دستگیری، در طول تحقیقات به 24 فقره سرقت از منازل مردم در شهرستانهای میاندوآب، تبریز، شبستر و ارومیه اعتراف کرد.

او در ادامه اعترافاتش درخصوص نحوه سرقتهایش گفت: از اواخر سال گذشته، پس از شناسایی خانواده هایی که تحت پوشش کمیته امداد قرار داشتند، با آنها رفت و آمد می کردم و پس از اطمینان یافتن از اینکه آنها در خانهشان، پول و طلا دارند، نقشه خود را عملی می کردم، با تهیه غذایی که در آن قرص لورازپام ریخته بودم به منزلشان می رفتم.

پس از مسموم کردنشان، پول و طلاهایشان را می دزدیدم که در این مدت چهار میلیون و 500 هزار تومان وجه نقد و مقداری طلا به ارزش سه میلیون تومان سرقت کرده ام.

وی در ادامه، به قتل پنج تن از این طریق اعتراف کرد.

گفتنی است، در تحقیقات به عمل آمده تا به حال قتل دو نفر در شهرستان میاندوآب، دو نفر در تبریز و یک نفر در ارومیه که از طریق مسمومیت غذایی فوت نموده اند، گزارش شده است.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.