سرقت از یک جواهر فروشی در مشهد

سرقت از یک جواهر فروشی در مشهد

سارقان پس از بریدن در کرکره ای یک جواهرفروشی مقادیری طلا را به سرقت بردند.

به گزارش خبرنگار ما، این حادثه ظهر پنج شنبه گذشته در بلوار عبدالمطلب و حدفاصل عبدالمطلب 15 و 17 اتفاق افتاد و طی آن سارقان پس از بریدن در کرکره ای مغازه طلافروشی، مقادیری طلا را از داخل ویترین ربوده و متواری شدند.

به گفته صاحب این طلافروشی، سرقت در ساعت 30/13 تا 30/16 و هنگامی که وی برای استراحت رفته بود، اتفاق افتاده است و در جریان این سرقت بین 700 تا 1000 گرم طلا به ارزش بیش از 100 میلیون ریال به سرقت رفته است.

برپایه این خبر، با اعلام وقوع سرقت، سرهنگ مونسی رئیس کلانتری شفا و پرسنل تجسس این کلانتری در محل حاضر شدند و بررسیهای اولیه درباره چگونگی سرقت آغاز شد.

در بررسیهای محل سرقت، معلوم شد طلا فروش برخی نکات ایمنی را رعایت نکرده است از جمله استفاده از دوربین مداربسته و سنسور روی شیشه که با ایجاد حساسیت، آژیر خطر را به صدا در می آورد.

سرهنگ مدنی گفت: طلافروشان این محدوده بارها متعهد به رعایت نکات ایمنی شده اند و حتی برخی مغازه ها به دلیل استفاده نکردن از دوربین مداربسته، نداشتن تورسیمی روی ویترین و یا حفاظ نرده ای پلمپ شده اند.

وی در مورد این سرقت خاطرنشان کرد: با انگشت نگاری از محل سرقت سرنخهایی به دست آمده است و امیدواریم عوامل سرقت شناسایی و دستگیر شوند.

وی بار دیگر از طلافروشان خواست هشدارهای پلیس از جمله استفاده از دستگاههای ایمنی مانند دوربین مداربسته، سیستم آژیر و طور سیمی را جدی بگیرند.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.