دوربین مخفی خیانت زن را آشکار کرد

دوربین مخفی خیانت زن را آشکار کرد

پرونده زنی که با یک مرد جوان ارتباط پنهانی پیدا کرده و شوهرش پس از نصب دوربین مداربسته در منزل ، راز خیانت وی را برملا کرده بود، برای دومین بار در شعبه 72دادگاه کیفری استان تهران بررسی می شود. Go to fullsize image
به گزارش خبرنگار جام جم ، چندی پیش مردی به دادسرای کرج مراجعه و از ارتباط پنهانی همسرش با یک مرد غریبه شکایت کرد.
مرد شاکی در تشریح ماجرا گفت: یک روز هنگام رفتن به منزل ، یکی از همسایه ها به من گفت مدتی است مرد غریبه ای در غیاب شما، به منزلتان می آید که ابتدا گمان بردم شاید یکی از افراد خانواده یا اقوام شما باشد، اما وقتی رفت و آمدهای وی به منزلتان بیشتر شد، شک کردم و تصمیم گرفتم شما را از موضوع باخبر کنم.
شاکی ادامه داد: با شنیدن این حرفها ، دیگر شک من به یقین تبدیل شد که همسرم به من خیانت کرده است ، بنابر این برای این که گناهکاری اش را اثبات کنم ، دوربین مدار بسته ای را در منزل نصب کردم تا مدرکی از زنم به دست بیاورم.
چند روز بعد وقتی فیلم دوربین را بازبینی کردم ، به خیانت همسرم پی بردم. از او و آن مرد غریبه شکایت دارم ، آنها زندگی ام را تباه کردند.
به دنبال اظهارات شاکی ، زن وی به دادسرا احضار شد و در تحقیقات قضایی ، خود را بی گناه دانست ، اما وقتی متوجه شد شوهرش به راز پنهانی او پی برده است ، به جرم خود اعتراف کرد و گفت: به دنبال آشنایی با مرد جوانی در خیابان ، او مرا اغفال کرد و به منزلم راه یافت.
وقتی شوهرم به محل کارش می رفت ، مرد غریبه به منزلمان می آمد و پیش از آمدن شوهرم به منزل ، آنجا را ترک می کرد.
به دنبال اعتراف های زن جوان ، همدستش بازداشت شد و در بازجویی های پلیسی به جرم خود اعتراف کرد.
پرونده قضایی متهمان به شعبه 80دادگاه کیفری استان تهران مستقر در دادگستری کرج ارسال شد و متهمان به حبس محکوم شدند و با اعتراض آنها به رای صادره ، پرونده به دیوان عالی کشور ارسال شد تا این که قضات پس از بررسی پرونده ، آن را نقض و روز گذشته به شعبه 72دادگاه کیفری استان تهران ارسال کردند.

+1
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.