درگوشی های ورزشی پنجشنبه ۳ماه مه

  • درگوشی های ورزشی پنجشنبه 3ماه مه
  • استقلال به دنبال حسین کعبی
  • استقلالی ها هنوز هم از رفتن نیکبخت به استقلال دلخور هستند و می خواهند هرطور که شده برای فصل آینده یکی از ستاره های پرسپولیس را به خدمت بگیرند. یکی از اهداف آنها حسین کعبی است. کعبی که در میانه های فصل به پرسپولیس پیوسته و حضورش در پرسپولیس مشکل گلزنی این تیم را تا حد زیادی حل کرده است، در پایان فصل بازیکن آزاد می شود واستقلالی ها می خواهند هر طور که شده او را آبی پوش کنند.

  • فرنگی کاران حاضر در اردوی تیم ملی ایران هنوز نتوانسته اند با نبود محمد بنا، سرمربی سابق این تیم، کنار بیایند و با وجود اینکه رضا سیم خواه مربی جدید کشتی فرنگی مربی قابلی است اما کشتی گیران معتقدند مربی ایده آل آنها بنا است. چهره های سرشناسی چون حمید سوریان و داود عابدین زاده بطور علنی نارضایتی خود را از شرایط موجود اعلام کرده اند. بنا به دلیل اختلاف با یزدانی خرم، رئیس فدراسیون، استعفا داد.

  • جان تری، فرانک لمپارد و آرین روبن در آستانه جدایی از چلسی هستند. بارسلونا و میلان نیز تور خود را برای این سه ستاره پهن کرده اند. در این میان احتمال جدایی تری و لمپارد در صورت برکناری مورینیو بیشتر می شود و حتی آنها مذاکرات خود با چلسی را بر سر تمدید قرارداد متوقف کرده اند تا وضعیت مورینیو روشن شود. فاصله زیاد دستمزدهای آنان با میشائیل بالاک و آندره شوچنکو نیز دلیل دیگری برای جدایی احتمالی آنهاست.

  • جدایی سیاوش اکبرپور از استقلال حتمی به نظر می رسد. به احتمال فراوان اکبرپور در پایان فصل به لیگ امارات خواهد رفت. پیش از این هم گفته می شد که چند تیم اماراتی مهاجم استقلال را می خواهند که در این میان نام الاهلی بیشتر از سایر تیم ها به گوش می رسد.

  • در حالی که از اصفهان خبر می رسد که بین سعید آذری، مدیر عامل باشگاه ذوب آهن، و منصورابراهیم زاده توافقات نهایی صورت گرفته، مدیران ذوب آهن در کنار این توافق بدشان نمی آید اگر یک گزینه خارجی خوب هم برای سرمربیگری تیمشان پیدا کردند باب مذاکره را با او باز کنند. ساموئل دارابینیان مربی کنونی پیکان هم به ذوبی ها پیغام داده که دوست دارد به تیم سابقش ذوب آهن بازگردد اما جواب مثبتی دریافت نکرده است.

  • بایرنی ها می خواهند برای به خدمت گرفتن میروسلاو کلوزه، مهاج ملی پوش وردربرمن، کلودیو پیزارو مهاجم پرویی خود را به این تیم بفروشند. تلاش دوباره بایرنی ها برای جذب کلوزه در پی ناامیدی آنها از استخدام لوکا تونی از فیورنتینا صورت گرفته است. مسئولان بایرن امیدوارند که با وجود دلخوری سران وردربرمن از مذاکرات مخفیانه اخیر با کلوزه، سرانجام رضایت آنها را برای این انتقال جلب کنند.
+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.