اتهام موسویان جاسوسی است

اتهام موسویان جاسوسی است

یک منبع موثق لحظاتی پیش خبر داد تحقیقات مقدماتی از موسویان که به اتهام «ارتباط با عوامل خارجی و تبادل اطلاعات با آنها» دستگیر و در حال حاضر در زندان اوین به‌سر می‌برد،آغاز شده است.

حسین موسویان - عکس از خبرگزاری فارس

در پی انتشار خبر بازداشت حسین موسویان عضو ارشد تیم مذاکره کننده سابق هسته‌ای و معاون مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت، یک منبع موثق در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری فارس جزئیات بیشتری را از خبر دستگیری موسویان تشریح کرد.
وی گفت: حسین موسویان دوشنبه شب به دادسرا احضار شد و پس از مراجعه و ادای توضیحات، دستگیر و در حال حاضر در زندان اوین به سر می‌برد.
این منبع موثق، اتهام موسویان را مسایل اقتصادی ندانست و اظهار داشت: وی به خاطر یکسری ارتباطات با عوامل خارجی و تبادل اطلاعات با آنها دستگیر و بازداشت شده است.
به گفته این منبع موثق، موسویان احتمالاً درخصوص مسائل هسته‌ای با خارجی‌ها یکسرسی تبادل اطلاعات داشته است و اتهام جاسوسی درباره وی مطرح باشد.

این منبع موثق با بیان اینکه پرونده موسویان هنور در مرحله تحقیقات مقدماتی در دادسرای تهران تحت رسیدگی است، افزود: موسویان در حال حاضر در مرحله بازجویی قرار دارد و تحقیقات درباره او ادامه دارد.
این منبع موثق درخصوص احتمال آزادی موسویان نیز تصریح کرد: با توجه به اینکه ایشان تحت بازجویی هستند لذا بحث آزادی وی فعلاً منتفی است.


+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.