مکارم شیرازی:مانکن ها پول میگیرند باوضع ظاهری بددر قم حاضرشوند

آیت الله مکارم شیرازی: مانکن ها پول می گیرند با "وضع ظاهری بد" در قم حاضر شوند

یکی از مراجع تقلید خواستار شناسایی و معرفی عوامل پشت پرده ناهنجاری های اجتماعی شد.

آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی در درس اخلاق روز چهارشنبه خود به طرح ارتقای امنیت اجتماعی و مبارزه با بدحجابی اشاره کرد و گفت: گزارش‌های رسیده حکایت از آن دارد که این طرح آثار مثبت و خوبی داشته است.

وی ضمن درخواست از مسؤولان برای اجرای این طرح در شهر قم گفت: هر چند ظاهر این شهر مقدس "خوب" است، ولی براساس گزارش‌ها در شب های چهارشنبه و جمعه به افرادی پول می دهند و آنها رابه قم می فرستند تا با "وضع ظاهری بد" در این شهر حاضر شوند و فضای قم را آلوده کنند که معلوم می شود دست هایی پشت پرده است که باید آنها را شناسایی و معرفی کرد .

آیت الله مکارم همچنین به سازمان حج و زیارت تذکر داد: برخی از دختران و زنان ایرانی که به حج می روند در آنجا با ظاهر نامناسب خود زمینه ساز تبلیغات منفی علیه ایران و شیعه توسط برخی سخنرانان سعودی می شوند و از این رو سازمان حج و زیارت باید توجه بیشتری داشته باشد.

یادآور می شود چند روز پیش نیز فرمانده نیروی انتظامی گفته بود: برخی اماکن در تهران شناسایی شده است که دختران و زنان به آنجا مراجعه می کنند و با اخذ پول ، لباس های نامناسب می پوشند و ساعاتی را در خیابان ها قدم می زنند؛ هنوز این اماکن و گردانندگان آنها به رسانه ها معرفی نشده اند.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.