دستگیری پسری که دختر ۱۶ ساله را به مغازه خود کشاند...

دستگیری پسری که دختر 16 ساله را به مغازه خود کشاند...

پسر جوانی که با دادن وعده های دروغین، دختر 16 ساله ای را به مغازه خود کشانده و با همدستی سه دوست دیگرش، این دختر را مورد اذیت و آزار قرار داده بود توسط پلیس مشهد دستگیر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، مردی سراسیمه به کلانتری شفا پلیس مشهد مراجعه و طی گزارشی اعلام کرد دختر 16 ساله اش از روز قبل خانه را ترک کرده و تاکنون باز نگشته است. او که بسیار ناراحت بود از مأموران تقاضای اقدام فوری برای یافتن دخترش را داشت.
بنابراین، با توجه به حساسیت و اهمیت موضوع، تیمهای اطلاعات و عملیات کلانتری بی درنگ تحقیقات وسیعی را در این خصوص آغاز کرده و کمتر از یک ساعت به سر نخهای خوبی در رابطه با این پرونده دست یافتند.
در همین حال تیم کنترل نامحسوس پلیس، جوانی را به عنوان مظنون دستگیر و با هدایت وی به کلانتری، بازجوییهای فنی خود را آغاز کرد.
با دستور مقام قضایی، تحقیقات وسیعی در این زمینه دنبال شد و مأموران با توجه به اظهارات متهم دستگیر شده، جوان 26 ساله دیگری را نیز که این دختر 16 ساله و دختر 12 ساله دیگری را در روز قبل از آن با موتورسیکلت به محل کارش که یک مغازه رویه کوبی بود، انتقال داده است را شناسایی و در کمتر از چند دقیقه وی را دستگیر کردند.
متهم دستگیر شده که شوکه شده بود، در برابر ادله و شواهد موجود لب به اعتراف گشود و گفت: من این دودختر را اغفال و پس از انتقال به مغازه ام آنها را مورد اذیت و آزار قرار دادم که پس از 24 ساعت، هر دو نفر آنها را رهاکردم.
روند پیشرفت این پرونده با مقامهای قضایی هماهنگ و برابر دستور قاضی شعبه 29 مجتمع قضایی شهید باهنر مشهد، دختر 16 ساله با راهنمایی متهمان، پیدا شد و در کلانتری بانوان مشهد تحت نظر قرار گرفت.
گفتنی است، در این عملیات پلیسی چهار نفر دستگیر و برای رسیدن به سزای عمل خود به مراجع قضایی معرفی شدند.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.