پیروزی پرسپولیس با تک ماده

پیروزی پرسپولیس با تک ماده

در سری رقابت های لیگ برتر هفته بیست هفتم امروز پرسپولیس به دیدار تیم صباباتری رفت. تیم پرسپولیس که تا پیش از این دیدار در رده پنجم جدول ایستاده بود توانست با تک گل آشوبی از نقطه پنالتی و برد مقابل تیم صباباتری به مکان چهارم صعود کند.


    تیم پرسپولیس که از چند هفته گذشته از کورس قهرمانی خارج شده و سعی در ارائه بازی زیبا و تلاش برای کسب قهرمانی جام حذفی دارد تا بتواند دل هواداران خود را همراه این جام بدست بیاورد در این دیدار با بازی ضعیفی که از خود به نمایش گذاشت نتوانست خواسته هواداران را برآورده کند. در پی استعفای محمد حسن انصاری فرد پرسپولیس وارد بحران جدیدی شد که تاثیر آن را در این دیدار مشاهده کردیم.
    با وجود مسابقات حساسی که پرسپولیس در جام حذفی در پیش رو دارد خیلی ها معتقدند که نباید در راس کادر مدیریتی این باشگاه تغییراتی بوجود می آمد. و این سئوال مطرح می شود که چرا باید در شرایطی که تیم به خوبی و رو به جلو حرکت می‌کند، در کادر مدیریتی آن مشکل به وجود آید?
    
    در این دیدار که حدود بیست هزار تماشاگر در ورزشگاه حاضر بود تمامی تماشاگران خواستار بازگشت انصاری فرد به تیم پرسپولیس بودند.
    در پی استعفای محمدحسن انصاری فرد از مدیرعاملی پرسپولیس و احتمال جایگزینی کاشانی، تماشاگران حاضر در ورزشگاه آزادی پیش از دیدار با سردادن شعارهایی علیه حبیب کاشانی، به حمایت از انصاری فرد پرداختند.
    آنها که شعار «مدیر سیاسی نمی خواهیم» را سر دادند خواهان عدم حضور افراد سیاسی در این باشگاه شدند. همچنین با نصب پلاکاردهایی با مضمون «از مافیای فوتبال بدمان می‌آید» خواهان بازگشت انصاری فرد شدند.
    
    طبق شنیده ها برخی نزدیکان کاشانی در ورزشگاه آزادی، در واکنش به شعار علیه وی و حمایت از انصاری فرد، مدیرعامل مستعفی باشگاه را به پرداخت سکه به هواداران متهم کردند.
    

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.