سردار افشار: جواب هزار موشک ، هزاران موشک است

سردار افشار: جواب هزار موشک ، هزاران موشک است

در پی اظهارات اولمرت نخست وزیر رژیم صهیونیستی اسرائیل غاصب در خصوص شلیک هزاران موشک به سوی ایران، سردار افشار معاون ستاد کل نیروهای مسلح، آن را یک عملیات روانی علیه ایران دانست.

به گزارش خبرگزاری انتخاب به نقل از معاونت فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح، سردار افشار در پاسخ به تهدید اولمرت برای شلیک 1000 موشک به سوی ایران، اظهار داشت: ارتش رژیم صهیونیستی که در مقابل جمعیت چند هزار نفری حزب الله در 200 کیلومتر مربع دچار شکست شد، نمی تواند تهدیدی برای  ایران پهناور و مقتدر باشد.

سردار افشار افزود: اولمرت می داند که جواب هزار موشک، هزاران موشک است و رژیم صهیونیستی شکننده و بسیار آسیب پذیرتر از ایران است .

وی تاکید کرد: اظهارات اولمرت در راستای برنامه های عملیات روانی، به منظور جلوگیری از تغییر رویکرد آمریکا و حفظ حضور نظامی آن در منطقه و نیز برای نگه داشتن فضای تهدیدآمیز ، ارزیابی می شود.

سردار افشار این برنامه ها را در جهت گسترش تحریم های اقتصادی علیه جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: رشد سرمایه گذاری های خارجی در ایران، بیانگر عدم موفقیت و ناکامی های جنگ روانی دشمنان و بدخواهان این ملت شریف می باشد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.