پرسپولیس در شوک

پرسپولیس در شوک

گمانه‌زنی‌ها درباره کنار رفتن انصاری فرد از مدیرعاملی و حضور گروه جدید در راس، به واقعیت پیوست و پرسپولیس را به شوک فرو برد.

از مدت‌ها قبل با حضور حبیب کاشانی، حسن بیادی و پرویز سروری در هیئت مدیره پرسپولیس، بحث کنار گذاشتن انصاری فرد مطرح شد.
اعضای جدید همواره تحولات در رده مدیریتی را تکذیب و حضور خود را تنها کمک به باشگاهی بزرگ به نام پرسپولیس عنوان کردند؛ اما از همان روزهای نخست شائبه تغییرات غیروزرشی و تصمیماتی خارج از چارچوب مستطیل سبز به ذهن می‌رسید.
در این مدت بارها جلسات هیئت مدیره بنا به دلایل مختلف لغو شد و روز پنجشنبه هفته گذشته، درحالی اعضا دور هم جمع شدند که محمدحسن انصاری فرد از حضور در این جمع خودداری کرد.
وی اما قصد حضور در این جلسه را داشت؛ اما پس از گفت و گو با رئیس هیئت مدیره (سعیدلو) و آگاهی از تصمیم جدید، بی توجه به اصرارهای سعیدلو دفتر وی را ترک کرد.
انصاری فرد در حالیکه به حمایت از سوی سعیدلو امیدوار بود، با تغییر موضع وی مواجه شد. از سوی دیگر، حسین نژاد فلاح نیز مواضع خود را در حمایت از گروه جدید دید و در این شرایط انصاری فرد راهی غیر از استعفا پیش روی خود ندید.
اشتباهات وی در انتخاب اطرافیان و عدم تعامل با رسانه ها نیز مزید بر علت شد تا فاصله وی با صندلی مدیریت بیشتر شود و در نهایت، شب پنجشنبه با حضور در دفتر باشگاه متن استعفای خود را برای تقدیم به سعیدلو آماده و با 48 ساعت تاخیر (به درخواست سعیدلو) رسما از مدیرعاملی باشگاه کناره گیری کرد.
اکنون مثلث جدید قدرت را در دست گرفته و با توجه به شنیده‌ها، به زودی حبیب کاشانی به عنوان مدیرعامل جدید معرفی خواهد شد.
پرسپولیس اکنون شرایط متفاوتی را تجریه می کند و کارمندان و سایر مسئولان از آینده کاری خود اطمینان ندارند.
نزدیکان باشگاه اعلام کرده اند مربی اخراجی تیم در این مدت باب مذاکره با بازیکنان فعلی، اخراجی و نفرات دیگر تیم‌ها را باز کرده و این باعث شده تا در آستانه دیدار حساس جام حذفی مقابل سپاهان، بسیاری از بازیکنان در بلاتکلیفی به سر ببرند.
اکنون به صراحت می‌توان گفت که پرسپولیس در کما به سر می برد و این شرایط بیش از همه به سود رقیبان در جام حذفی است.
شاید این بار نیز هواداران پرشمار همچون سال های اخیر از تماشای جام قهرمانی در دستان نفرات تیم مورد علاقه خود محروم بمانند؛ اما بوی سیاسی ورزش، مشام‌ها را آزار می‌دهد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.