استعفای انصاری فرد؛ چاقو خوردن بهمنی

استعفای انصاری فرد؛ چاقو خوردن بهمنی

در حالیکه لیگ برتر فوتبال ایران به روزهای پایانی و حساس خود نزدیک می شود، دو رویداد مختلف در دو باشگاه پرطرفدار و بزرگ تهرانی مشکل ساز شده است.
انصاری فرد و بهمنی
استعفای مدیر عامل پرسپولیس و مضروب شدن سرپرست استقلال در شرایطی رخ می دهد که هر دو تیم پرطرفدار و قدیمی فوتبال ایران روزهای حساسی را در پیش دارند.

در باشگاه استقلال، صدرنشین فعلی لیگ برتر ایران، خبر مضروب شدن محمدرضا بهمنی که سرپرستی باشگاه را برعهده دارد، آنهم جلوی در ساختمان استقلال و به دست کسانی که ظاهرا خود را هوادار این تیم معرفی کرده بودند، مسئولان را نگران کرده است.

با این حال علت قطعی این حادثه و انگیزه ضاربان آقای بهمنی؛ که به عنوان بازرس ویژه سازمان تربیت بدنی ایران نیز انجام وظیفه می کند، هنوز مشخص نیست.

از سوی دیگر، عصر روز شنبه، خبر استعفای محمد حسن انصاری فرد مدیر عامل باشگاه پرسپولیس، این تیم پرطرفدار فوتبال ایران را که وضعیت رضایت بخشی - دستکم از نظر برخی هواداران - در لیگ ایران ندارد، دچار بحران کرده است.

آقای انصاری فرد که از بازیکنان سابق پرسپولیس و تیم ملی ایران است، در بخشی از متن استعفای خود آورده که "به خاطر مصالح جامعه و برای حفظ آرامش پرسپولیس" کنار می رود و افزوده که دلایل این تصمیم "ریشه در عملکرد وی ندارد."

برخی ناظران استعفای مدیرعامل باشگاه پرسپولیس را در ادامه اختلافات موجود در سطح مدیریتی این باشگاه ارزیابی کرده اند؛ اختلافاتی که بنا به برخی گزارشات در روزهای گذشته دامنه آن به هواداران این تیم و مجادله آنها در دفتر باشگاه پرسپولیس نیز کشیده شده است.

استقلال و پرسپولیس

این همه در شرایطی رخ می دهد که هر دو تیم پرطرفدار و قدیمی فوتبال ایران روزهای حساسی را در پیش دارند.

استقلال تهران که به لطف تساوی برابر همنام اهوازی اش همچنان در صدر جدول لیگ برتر ایران جاخوش کرده، در مسابقات باقی مانده رقابت تنگاتنگی را با سایپا، استقلال اهواز - و حتی سپاهان اصفهان - برای رسیدن به مقام قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران پیش رو دارد.

پرسپولیس هم که شانس چندانی برای رسیدن به صدر جدول ندارد، همه امید خود را به قهرمانی در جام حذفی فوتبال ایران بسته که در آینده نزدیک باید در دیدار فینال آن شرکت کند.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.