آغاز برخورد با بدحجابی در اصفهان

آغاز برخورد با بدحجابی در اصفهان

فرمانده نیروی انتظامی اصفهان گفت: به منظور ارتقای سطح امنیت اخلاقی جامعه، طرح برخورد با بدحجابی از امروز در اصفهان اجرا می‌شود.
 
عبدالرضا آقاخانی در گفت‌وگو با فارس در اصفهان با اشاره به برخورد با مظاهر علنی فساد در سطح شهر اظهار داشت: بدین منظور پس از شناسایی مکان‌های مشخص شده شهر که محل امن برای افراد بی‌بند و بار محسوب می‌شود، تیم‌های مهار کننده با همکاری یگان‌های ویژه وارد عمل شده و بنا به درخواست عموم شهروندان با این افراد برخورد قانونی می‌شود.

وی افزود: در مرحله اول، برخورد به صورت ارشادی و لسانی صورت می‌گیرد که اگر فرد مبادرت به بی‌حجابی داشته باشد و عرف اجتماع و ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی را قبول نداشته باشد، فرد دستگیر و تحویل دستگاه قضایی می‌شود.

آقاخانی ادامه داد: طی هر دو مرحله ارشادی و برخورد قضایی افراد فرم پر می‌کنند و به ساعت و دقیقه وارد بانک اطلاعاتی رئیس پلیس می‌شود تا در صورت تکرار و مبادرت به بی‌حجابی، فرد تحویل دستگاه قضایی و برای وی تشکیل پرونده شود.

فرمانده نیروی انتظامی شهر اصفهان بیان داشت: برخورد با اماکنی که مد و ضد ارزش‌ها را در معرض فروش و دید مردم می‌گذارند و کسانی که زمینه انحراف و فحشای جوانان را فراهم می‌کنند از دیگر برنامه‌های این طرح است که به منظور پاکسازی شهر اصفهان از بی بندوباری و فساد اجرا می‌شود.

آقاخانی ریشه بی‌بندوباری را در خانواده‌ها ذکر کرد و گفت: با کنترل و بها دادن به جوانان و خواسته‌های معقول آنها و تربیت صحیح اسلامی باید از فساد و تباهی این قشر پیشگیری کرد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.