خواننده رپ از ورود به استرالیا منع شد

خواننده رپ از ورود به استرالیا منع شد

مقامات رسمی می گویند، اسنوپ داگ خواننده رپ به دلیل رد شدن از بررسی شایستگی های شهروندی از ورود به استرالیا منع شده است.
اسنوپ داگ، خواننده رپ
اسنوپ داگ همچنین اخیرا از اخذ ویزای بریتانیا نیز بازمانده بود.

این خواننده که نام واقعی اش کلوین بروداس است، قرار بود یکی از مجریان مراسم جوایز ویدئو کلیپ های شبکه ام تی وی در استرالیا که یکشنبه گذشته برگزار شد، باشد.

ویزای این خواننده 35 ساله پس از آن که در آمریکا پرونده ای در ارتباط با با سلاح و مواد مخدر برای وی تشکیل شد، لغو شده است.

کوین آندروز، وزیر مهاجرت استرالیا به یک رادیو این کشور گفت: "به نظر نمی آید که او شهروندی باشد که ما بخواهیم به کشورمان راه بدهیم."

وقایع

آقای آندروز اضافه کرد: "این مرد یکی از اعضای گروه های تبهکار لس آنجلس است و هنوز با کسانی در ارتباط است که در قتل، سرقت و معامله مواد مخدر در منطقه لس آنجلس دست دارند."

در فوریه گذشته، وقتی آقای بروداس آخرین بار به استرالیا سفر کرده بود، مسئولان مهاجرت استرالیا به وی هشدار داده بودند که اگر او با مشکلات دیگری روبرو باشد، از ورودش به استرالیا ممانعت خواهد شد.

این خواننده رپ، اکنون 28 روز فرصت دارد تا به این تصمیم اعتراض کند.

دانلد اترا، وکیل این خواننده که در لس آنجلس اقامت دارد، می گوید او چیزی از موکل اش در باره لغو شدن ویزایش نشنیده است و در نتیجه نمی تواند اظهاری نظری بکند.

این تصمیم متعاقب یک سری از وقایع اتخاذ شده است که آقای بروداس در طول سال گذشته در آنها دخیل بود.

پی دیدی و اسنوپ داگ، خوانندگان رپ
اسنوپ داگ ناچار شد تا تور بریتانیای خود به همراه پی دیدی را لغو کند

او اخیرا پس از پذیرفتن اتهامات مربوط به سلاح و مواد مخدر، به پنج سال مجازات تعلیقی و 800 ساعت کار اجباری در خدمات عمومی در آمریکا محکوم شد.

به علاوه ماه گذشته نیز او ناچار شد تا تور خود به همراه پی دیدی یک خواننده دیگر رپ را در بریتانیا به دلیل امتناع مقامات مسئول از اعطای ویزا به وی لغو کند.

در آخرین سفر وی به بریتانیا، این خواننده و اعضای گروهش یک شب را پس از آن که متهم به آغاز یک نزاع در فرودگاه هیترو شدند، در زندان گذرانده بودند.

او همچنین یک شب را نیز در بازداشتگاه پلیس در سوئد به ظن استفاده از مواد مخدر گذارنده بود.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.