قتل پایان هواخواهی مرد مست از برادرزاده‌اش

قتل پایان هواخواهی مرد مست از برادرزاده‌اش

مرد مستی که به هواخواهی از برادرزاده‌اش در یک نزاع دسته‌جمعی با چاقو مرتکب قتل شده بود، از سوی کارآگاهان شهرستان میاندوآب دستگیر شد.  Go to fullsize image

ماموران انتظامی شهرستان میاندوآب از توابع استان آذربایجان غربی حدود ساعت 20 روز پنج‌شنبه سی‌ام فروردین ماه سال جاری، مطلع شدند که یک نزاع دسته‌جمعی در روستای «گرگ بر» همان شهرستان رخ داده که طی آن یکی از طرفین درگیری مجروح شده و پس از انتقال به بیمارستان جان باخته است.

دقایقی از این اعلام نگذشته بود که اکیپی از ماموران جهت بررسی موضوع ابتدا به بیمارستانی که مجروح حادثه به آنجا اعزام شده بود، رفته و با جسد یک جوان مواجه شدند.

کارآگاهان در بررسی‌های اولیه متوجه شدند: شخصی به نام «حبیب» به همراه برادرانش در جریان یک نزاع دسته‌جمعی جوانی به نام «صلاح» را مورد ضربات چاقو قرار داده‌اند و این در حالی بوده که عموی «صلاح» به هویت «قادر» نیز به حمایت از برادرزاده‌اش با چاقو وارد عمل شده و به سمت «حبیب» حمله‌ور شده که به مجروحیت شدید و سرانجام مرگش منجر شده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران ماموران در پی اطلاع از جزئیات وقوع قتل، پرونده‌ای با همین موضوع تشکیل داده و نسبت به دستگیری متهم به قتل اقدام کردند و هنوز مدت زمانی از آغاز تحقیقات پلیسی نگذشته بود که «قادر» دستگیر شد.

«قادر» 42 ساله در بازجویی‌های پلیسی ابتدا ارتکاب قتل را نپذیرفت، اما وقتی متوجه شد تمامی مدارک و دلایل بر علیه اوست سرانجام لب به سخن گشود و مدعی شد: همان روز به یک عروسی دعوت شده بودم، پس از پایان مراسم به مغازه‌ام در روستا رفتم که خبر رسید برادرزاده‌ام در خانه «حبیب» مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفته است، از این رو به سرعت خود را به محل درگیری رساندم.

وی ادامه داد: وقتی وارد منزل شدم، با بدن خون‌آلود برادرزاده‌ام مواجه شدم و با توجه به این که به دلیل خوردن مشروب در حالت عادی قرار نداشتم، بی‌درنگ با چاقویی که همراهم بود به سمت «حبیب» حمله کردم.

به گزارش ایسنا متهم همچنین در جریان بازجویی‌ها به ماموران گفت: طی این درگیری، «حبیب» از چند ناحیه مجروح شد و با انتقال به بیمارستان متوجه شدم به دلیل شدت خونریزی در بیمارستان جان باخته است.

بدین ترتیب با اعترافات صریح متهم به قتل، پرونده جهت ادامه بررسی‌ها به مرجع قضایی شهرستان میاندوآب ارجاع شد.

تحقیقات پلیس جهت به دست آمدن جزئیات این درگیری در دست انجام است.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.