احمدی‌نژاد:دشمن می‌خواهد تبلیغ کندباجوانان برخوردمی‌شود

احمدی‌نژاد: دشمن می‌خواهد تبلیغ کند با جوانان برخورد می‌شود

رئیس جمهور: دشمنان بابرخی اقدامات تبلیغی و جوسازی ها درصدد تخریب پاکی و ایمان جوانان هستند و می‌خواهند عده‌ای را با ظاهر نامناسب درجامعه راه بیاندازند و...  

رییس جمهوری گفت: دشمنان بابرخی اقدامات تبلیغی و جوسازی ها درصدد تخریب پاکی و ایمان جوانان هستند و می‌خواهند عده‌ای را با ظاهر نامناسب درجامعه راه بیاندازند و پس از برخورد باآنها تبلیغ کنند که در ایران با جوانان برخورد می‌شود و خمودی و یاس را دربین جوانان بوجود بیاورند .

به گزارش ایرنا، رییس جمهور عصر پنجشنبه درجلسه شورای عالی جوانان بابیان اینکه هم ملت و هم جوانان کشورمان ارزش‌های اسلامی و الهی راچه دراعتقاد و چه در رفتارآگاهانه و آزادانه انتخاب کرده‌اند، تصریح کرد: حفظ کرامت و حرمت انسانی مهمترین وظیفه مسوولان دررفتاربا مردم بویژه جوانان است .

احمدی نژاد، ملت ایران بویژه جوانان را جزء هوشمندترین ، پاک‌ترین ، خلاق‌ترین و بامحبت‌ترین ملت و جوانان جهان دانست و افزود : ملت ما همواره آزادانه درراه انقلاب و حفظ ارزش‌های اسلامی و عظمت سرزمین خود قدم برداشتند.

دکتراحمدی نژاد بااشاره به جایگاه والای حراست از ارزش‌های مترقی فرهنگی نزد ملت ایران درطول تاریخ گفت : قشرهای مختلف ملت ایران به ویژه بانوان کشورمان از جمله زنان دانشمند و دارای جایگاه اجتماعی در طول تاریخ به دلیل اعتقاد به ارزش زن و پایبندی به عقاید خود آگاهانه طرفدار پوشش اسلامی بوده‌اند و هیچ کس نتوانست پوشش اسلامی را از زنان ایران حتی با زور بگیرد.

دکتراحمدی نژاد بابیان اینکه جوانان ایران اسلامی موتور محرکه کشور در فتح قله‌های آرمانی درعرصه‌های مختلف علمی ، اخلاقی ، سیاسی و حتی دفاعی هستند افزود : جوانان ما نسبت به جوانان سایرکشورها ساده زیست و در انتخاب نوع پوشش ظاهری خود همواره طرفدار ارزش‌های اسلامی بوده اند.

رییس جمهور بااشاره به توطئه‌های دشمنان برای از بین بردن نشاط ، پاکی و ایمان جوانان تصریح کرد : دشمنان بابرخی اقدامات تبلیغی و جوسازی ها درصدد تخریب پاکی و ایمان جوانان هستند و می‌خواهند عده‌ای را با ظاهر نامناسب درجامعه راه بیاندازند و پس از برخورد باآنها تبلیغ کنند که در ایران با جوانان برخورد می‌شود و خمودی و یاس را دربین جوانان بوجود بیاورند .

دکتراحمدی نژاد باتاکید براینکه نیروی اصلی مابرای دفاع در مقابل این توطئه دشمنان جوانان هستند افزود : جوانان ماهمچنان که درشکل‌گیری انقلاب نقش اساسی داشتند اکنون نیز باید با هوشمندی در مقابل جوسازی‌ها و فتنه بیگانگان برای ایجاد اختلاف میان جوانان و مسوولان ایستادگی و آن را خنثی کنند .

رئیس جمهور برخی برنامه ریزی‌ها و سازوکارهای ناکارآمد را مانع رشد جوانان دانست و تاکید کرد : مهمترین وظیفه مسوولان شناخت استعدادها و توانائیهای جوانان و برداشتن موانع از سر راه آنان است تا بتوانند سریعتر قله‌های تعالی و پیشرفت را طی کنند.

در جلسه عصر امروز شورای عالی جوانان سیاست ها، راهبردها و برنامه‌های اوقات فراغت جوانان در سال ‪ ۸۶‬مطرح و پس از بحث و بررسی به تصویب رسید.

همچنین در این جلسه مقرر شد در شورای برنامه ریزی هر استان جلساتی به امور جوانان اختصاص یابد و ستادی زیر نظر استاندار با حضور مسوولان امر، امور جوانان استان را ساماندهی و مشکلات آنها را رفع کنند.

در این جلسه همچنین طرح تشکیل شورای هماهنگی تشکل‌های سراسری جوانان مطرح و به تصویب رسید.

در جلسه عصر امروز شورای عالی جوانان همچنین کمیسیون‌های تخصصی دبیرخانه شورای عالی جوانان تجمیع و مقرر شد در قالب ستاد ملی ساماندهی امور جوانان تلفیق شود.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.