شنیده های ورزشی روز جمعه ۲۷ آوریل (۷ اردیبهشت )

گفته می شود که ...
شنیده های روز جمعه بیست و هفتم آوریل (هفتم اردیبهشت ماه) از این قرار است که:Go to fullsize image

  • بطورحتم در فصل آینده فیروز کریمی هدایت یک تیم تهرانی رابر عهده خواهد داشت. مسئولان پاس بطور جدی خواهان این مربی موفق هستند و احتمال پیوستن کریمی به تیم سابقش بسیار زیاد است. البته شنیده می شود با کریمی برای سرمربیگری در استقلال هم مذاکراتی انجام شده و پس از مشخص شدن تکلیف مدیریت باشگاه استقلال معلوم می شود که کریمی به این باشگاه می رود یا خیر؟ انتخاب اول خود کریمی استقلال است واگر استقلال نشد او را در پاس خواهیم دید.

  • مسئولان سازمان تربیت بدنی ایران همچنان به دنبال پیدا کردن نامزد دلخواه خود برای ریاست فدراسیون فوتبال هستند. علی آبادی تصمیم داشت که مسعود زریبافان برای این پست ارزشمند نامزد شود، اما خود زریبافان تمایلی برای این کار ندارد و همین مساله سازمان را مجبورکرده تا به فکر گزینه های بعدی باشد. زریبافان دبیر هیات دولت است.

  • درفهرست خرید استقلال برای فصل آینده نام صابرمیرقربانی (مهاجم مس کرمان)، مازیار زارع (هافبک ملوان) و پژمان منتظری (مدافع فولاد) به چشم می خورد. این سه بازیکن مورد تائید قلعه نویی هستند و گفته می شود حضور این سه در اردوهای قبلی تیم ملی بی ارتباط با آبی پوش شدن آنها نیست.

  • سعیدفائقی، معاون سابق سازمان تربیت بدنی ایران، به دنبال این است که با توپ پر در انتخابات فدراسیون فوتبال شرکت کند. در این میان او حمایت کیومرث هاشمی، معاون کنونی سازمان و سرپرست فدراسیون، را نیز پشت سر خود دارد. اما حمایت چشمگیر فائقی از هاشمی رفسنجانی در انتخابات ریاست جمهوری و رابطه نه چندان خوب او با دولت احمدی نژاد موجب شده که کیومرث هاشمی برای اینکه دیگر مدیران سازمان را هم به صف حامیان فائقی اضافه کند با مشکل روبرو شود.

  • روزنامه اسپانیایی مارکا خبر داده که خاویر ساویولا، مهاجم آرژانتینی تیم بارسلونا، در پایان این فصل به رئال مادرید خواهد پیوست. در مقابل روزنامه آس چاپ مادرید، که نزدیک به رئال مادرید است، نوشته که رئال مایورکا پیشنهاد خوبی به ساویولا داده و احتمالا او در فصل آینده به مایورکا خواهد رفت. قرارداد ساویولا با بارسلونا آخر این فصل به پایان می رسد و مدیریت باشگاه پیشنهاد تمدید قرارداد به او نداده است.

  • مایک پنر، ورزشی نویس روزنامه آمریکایی لس آنجلس تایمز، در این روزنامه نوشته که تغییر جنسیت داده و گفته از این به بعد به عنوان یک خبرنگار زن و با نام تازه 'کریستین' خواهد نوشت.
+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.