ادامه ماجرای Ismail Ax در رسانه های آمریکایی

ادامه ماجرای Ismail Ax در رسانه های آمریکایی

رسانه‌های وابسته به دولت امریکا از جمله "فاکس نیوز" و شبکه خبری - تحلیلی "ان بی سی" بعد از مدتی تقریباً طولانی، از کشف سندی مبنی بر مسلمان بودن قاتل ویرجینیا خبر می‌دهند.

به گزارش "ایران 1404" شبکه آمریکایی"فاکس نیوز" در گزارش‌های متعددی از نوشته‌ای قرمز رنگ بر روی بازوی قاتل خبر می‌دهد که به تازگی توسط پلیس کشف شده است!!


شبکه خبری "ان بی سی" و "فاکس نیوز" چند روزی است برای انحراف افکار عمومی و فراموشی قوانینی از قبیل آزادی اسلحه ادعا کرده‌اند نوشته روی بازوی قاتل، "اسماعیل آکس"  (Ismail Ax) به معنی تبر اسماعیل است.

"فاکس نیوز" با اصرار فراوان، این ماجرا را به نقل از کارشناسان خط ‌شناسی پی‌گیری می‌کند و موازی با آن به ارایه تاریخچه‌ای جعلی از تحصیل و مطالعه کتاب‌های اسلامی توسط قاتل کره‌ای می‌پردازد. آن‌ها درصدد ارتباط این موضوع با ماجرای قربانی شدن حضرت اسماعیل(ع) از سوی حضرت ابراهیم(ع) می‌باشند.


گزارش‌گر شبکه فاکس نیوز گفت: " ابراهیم پسرش را به خاطر خدا قربانی می‌کرد و حال باید دید "چو" آیا از دروس اسلامی در کشتار دانشجویان تاثیر گرفته است؟"

امید صافی استاد مطالعات اسلامی در دانشگاه کارولینای شمالی با رد این موضوع گفت: "ارتباط قاتلی که در فیلم ویدیویی که پس از مرگش منتشر شد و مرگ خود را شبیه مسیح عنوان می‌کند نمی‌تواند با اسلام عقلایی باشد."

وی گفت: "جملات آخر چو عبارت آویخته شدن از صلیب بوده است که به هیچ وجه توسط هیچ مسلمانی استعمال نمی‌شود."

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.