فاش شدن راز فعالیت یک باند غیراخلاقی

فاش شدن راز فعالیت یک باند غیراخلاقی

دو متهمی که قصد ربودن زن جوانی را در یکی از خیابان‌های شیراز داشتند، پس از گذشت 7 روز شناسایی و دستگیر شدند؛ اعترافات متهمان از فعالیت یک باند غیراخلاقی پرده برداشت. Go to fullsize image

به گزارش ایسنا، حدود ساعت 2:45 هجدهم فروردین ماه سال جاری، اهالی بلوار «پاسداران» شهرستان شیراز حین تردد در خیابان متوجه شدند، دو سرنشین پیکان با استفاده از یک قبضه اسلحه کمری با اعمال زور، زن جوانی را به داخل خودرو می‌کشانند، از این رو به سرعت به محل توقف خودرو رفته و مانع عملی شدن نقشه سرنشینان شدند، چرا که احتمال می‌دادند آن دو قصد ربودن زن را دارند.

بدین ترتیب با سرعت عمل اهالی محل، راننده و سرنشین دیگر زمانی که با هجوم افراد مواجه شدند، بی‌درنگ اقدام به فرار کردند.

پس از این اقدام، گزارش حادثه طی تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 به اطلاع ماموران انتظامی شهرستان شیراز رسید. ماموران هم برای بررسی موضوع به محل رفته و پرونده‌ای را با انجام تحقیقات از زن جوان تشکیل دادند.

پرونده از سوی پلیس در دست بررسی بود که پس از یک هفته پیگیری، یکی از متهمان به همراه موتورسیکلتش شناسایی و دستگیر شد.

متهم که «مهرداد» نام داشت، در بازجویی‌های به عمل آمده با معرفی فرد دیگری به نام «علی» به عنوان همدستش به جرم ارتکابی اقرار کرد.

وی مدعی شد: «علی» آن روز در آدم‌ربایی همدست من بوده است.

بر این اساس تحقیقات پلیسی برای دستگیری این متهم نیز آغاز شد که پس از شناسایی و دستگیری به مقر انتظامی منتقل شد و در بازرسی بدنی از وی یک قبضه سلاح کلت کمری به دست آمد.

متهمان دستگیر شده در جریان بازجویی‌ها به چند فقره عمل منافی عفت دیگر با همدستی شخصی به نام «مهدی» معترف شدند.

با اعترافات به دست آمده از متهمان، پرونده جهت دستگیری متهم دیگر همچنان باز است و بررسی‌ها در این خصوص ادامه دارد، چرا که ماموران احتمال می‌دهند این افراد مرتکب جرایم متعدد دیگری شده‌اند

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.