کتک کاری رابی ویلیامز بر سر پارکینگ

کتک کاری رابی ویلیامز بر سر پارکینگ

جو پسی روز گذشته دعوای بسیار بدی را با رابی ویلیامز ستاره پاپ انگلستان زمانی که یکی از دوستان وی راه ورود به پارکینگ منزلش را سد کرده بود به راه انداخت.
هنرپیشه فیلم " مرد خوب " در هالیوود هیلز در کنار خواننده ترانه " آن را بگیر " زندگی میکند. او وقتی فهمید آرامشش به خاطر دوست رابی ویلیامز از بین رفته بسیار عصبانی شد.
ویلیامز عده ای از دوستان انگلیسی خود را برای بازی فوتبال در منزلش دعوت کرده بود و از آنجا که جای کافی برای پارک خودروهای آنها وجود نداشت یکی از مدعوین ماشینش را جلوی درب منزل پسی پارک کرد.
دیلی میرور گزارش کرد که پسی با خشم از خانه خود بیرون آمد و در حالیکه چوب گلف در دستانش بود شروع به فحاشی کرد و گفت :" کدام بی همه چیزی جلوی در پارکینگ من پارک کرده؟ اگر تا 30 ثانیه دیگر آن را بر ندارید شیشه این ماشین لعنتی را خرد میکنم."

یکی از دوستان ویلیامز گفت :" رابی که در ابتدا فکر نمیکرد این ماشین به دوستان او تعلق داشته باشد نظاره گر ماجرا بود اما ناگهان دوزاریش افتاد و از دوستانش خواهش کرد تا دیر نشده دست به کار شوند. ولی خشم پسی آنچنان زیاد بود که 10 ثانیه هم منتظر نشد و بلافاصله به خرد کردن شیشه ماشین پرداخت.
" این اولین باری بود که بین رابی و همسایگانش درگیری پیش میآمد و او نمیدانست که چه عکس العملی میبایست داشته باشد."

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.