جایزه۱میلیون دلاری جرج کلونی برای اثبات بی گناهیش

جایزه 1میلیون دلاری جرج کلونی برای اثبات بی گناهیش

جرج کلونی برای اثبات بی گناهی خود 1 میلیون دلار جایزه برای کسی که بتواند ثابت کند او در انتشار فیلم " من هارت هاک بیز" از طریق اینترنت دست داشته تعیین کرده است.
این فیلم چند دقیقه ای " لیلی تام لین " و " دیوید او راسل " در حالی که مشغول فریاد زدن بر سر یک دیگر و داد و بیداد کردن هستند را نشان میدهد .

این رسوایی هفته گذشته به طور ناگهانی در بازار منتشر و کلونی مسئول ایجاد چنین رسوایی شناخته شد.
کلونی در مصاحبه ای که روز گذشته انجام داد بیان داشت :" برخلاف نظر عوام مبنی بر این که این فیلم از طریق من به دست مردم رسیده است نه من و نه اد تیز مسبب انتشار چنین فیلمی نبوده ایم. من چگونه میتوانم دیوید راسل صمیم ترین دوستم را این چنین خراب کنم و اصلا چه دلیلی برای این کار وجود دارد؟

" این نسخه زمانی که مشغول ضبط فیلم " 12 یار اوشن بودیم به دست ما رسید و من تنها شاهد آن بودم و حتی یک نسخه از آن را هم کپی نکرده ام. به خوبی به یاد دارم که در آن زمان چند تن از دوستان دیگر من هم چنین فیلمی را دیده بودند. از کجا معلوم که من این اشتباه را مرتکب شده باشم؟"
کلونی برای این که بی گناهی خود را ثابت کند حاضر شده است مبلغ 1 میلیون دلار به عنوان جایزه به کسی بدهد که بتواند ثابت کند او در این رسوایی دست داشته است. این آخرین راه کلونی برای اثبات بی گناهیش بوده است.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.