آزار جنسی پسر دانش آموز توسط همکلاسى اش

آزار و اذیت جنسی پسر دانش آموز توسط همکلاسى اش

دادیار اظهار نظر دادسراى امور جنایى تهران از صدور قرار بازداشت موقت براى دانش آموزى خبر داد که متهم است با توسل به حیله دانش آموز ۱۶ ساله دیگرى را ربوده و او را مورد آزار و اذیت جنسى قرار داده است.

رضوان فر در تشریح این پرونده اظهار داشت: اواخر اسفند ماه سال گذشته دانش آموزى ۱۶ ساله با مراجعه به دادسراى جنایى به علت اذیت و آزار جنسى توسط دانش آموز دیگر شکایت کرد. رضوان فر با استناد به شکایت این دانش آموز افزود: متهم این پرونده شاکى را به بهانه دادن طلبش ربوده و به منزلشان برده و مورد اذیت و آزار جنسى قرار داده و از این جریان با موبایل فیلمبردارى کرده و قصد توزیع آن به شکل سى دى داشته است و وى را تهدید کرده اگر موضوع را به کسى بگوید سى دى را توزیع خواهد کرد.

وى افزود: از آنجایى که شاکى با مراجعه به دادسرا شکایتش را پس گرفته به منظور مشخص شدن موضوع حکم بازداشت موقت متهم صادر شده و تحقیقات به منظور شناسایى موارد مشابه ادامه دارد.

رضوان فر با بیان این که متهم بیش از ۲۵ روز است در بازداشت به سر مى برد و وثیقه ۳۹ میلیون تومانى براى وى صادر شده است، افزود: بعد از مطالعه این پرونده به منظور ایجاد امنیت براى شهروندان دستور صدور بازداشت موقت متهم را صادر و موضوع به اولیاى دانش آموزان و مدرسه اطلاع داده شد. وى اتهام متهم پرونده را ربایش با توسل به حیله عنوان کرد و گفت: پزشکى قانونى بعد از معاینه شاکى اعلام نظر کرده است که عمل متهم در حد تجاوز نبوده است.

 

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.