درگیری جت های رژیم صهیونیستی و حزب الله لبنان

درگیری جت های رژیم صهیونیستی و حزب الله لبنان

پایگاه خبری نهارنتNaharnet لبنان امروز یکشنبه از پرواز جتهای جنگنده رژیم صهیونیستی بر فراز پایگاههای حزب الله لبنان در جنوب این کشور و همچنین در غرب دره بقاع، و واکنش ضد هوایی حزب الله به این اقدام تجاوزکارانه خبر داد

پایگاه خبری نهارنتNaharnet لبنان امروز یکشنبه از پرواز جتهای جنگنده رژیم صهیونیستی بر فراز پایگاههای حزب الله لبنان در جنوب این کشور و همچنین در غرب دره بقاع، و واکنش ضد هوایی حزب الله به این اقدام تجاوزکارانه خبر داد.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری انتخاب، این پایگاه خبری در همین حال به نقل از خبرنگاران محلی اعلام کرد، دستکم چهار فروند جت جنگنده اسراییلی در عملیاتی شناسایی، در ارتفاع نسبتا کم، بر فراز پایگاههای جدید حزب الله لبنان واقع در دامنه کوههای منطقه شبعا و منطقه جزین شوفJezzine-Chouf در شمال رودخانه لیطانی در جنوب لبنان به پرواز در امدند و با نقض حریم هوایی لبنان، دیوار صوتی را در این منطقه شکستند. این در حالیست که رزمندگان حزب الله لبنان نیز با اتش ضد هوایی خود، به این اقدام تجاوزکارانه صهیونیستها واکنش نشان دادند.

شاهدان در این منطقه اعلام کردند جتهای جنگنده اسراییلی، در اقدامی حفاظتی، با رها کردن بالنهای قرمز رنگ، تلاش کردند موشکهای ضد هوایی حرارت یاب حزب الله لبنان را خنثی کنند.

این اقدام تجاوزکارانه صهیونیستها، هیچ خسارت یا تلفاتی نداشته است.

فرماندهی‌ ارتش‌ لبنان‌ با انتشار بیانیه‌ای‌ اعلام‌ کرد مناطقی‌ از جنوب‌، شرق‌ و مرکز لبنان‌ شاهد پرواز جنگنده‌ها و هواپیماهای‌ تجسسی‌ دشمن‌ بود

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.