مهدوی‌کیا و هامبورگ، هر یک به راه خود می‌روند

مهدوی‌کیا و هامبورگ، هر یک به راه خود می‌روند

همه‌ شواهد و قرائن حاکی از آن است که مهدی مهدوی‌کیا آخرین روزهای حضورش را در هامبورگ می‌گذراند. پایگاه اینترنتی روزنامه‌ هامبورگر آبندبلات درباره‌ وضعیت قرارداد مهدوی‌کیا نوشت:

در حالی که هامبورگ قرارداد کالین بنیامین را تمدید خواهد کرد، همه چیز از جدایی مهدوی‌کیا و هامبورگ در پایان فصل حکایت دارد. دیتمار بایرسدورفر مدیر هامبورگ در این‌باره گفت: ما هیچ گفت‌وگویی با مهدوی‌کیا نداشته‌ایم. نظر مهدوی‌کیا که رضا فاضلی مدیر برنامه‌هایش با ولفسبورگ نخستین گفت‌وگوها را انجام داده است، در این‌باره چیست؟


به گزارش ایسنا، مهدوی‌کیا در این‌باره گفت: من کاملا آرام و خونسرد هستم. بیش از این نه می‌توانم و نه می‌خواهم چیز دیگری بگویم.

برخلاف کالین بنیامین، این بازیکن ایرانی چندان خشنود به نظر نمی‌رسد. این وضعیت قابل درک است؛ چرا که مهدوی‌کیا درست فهمیده است که گفت‌وگوها با بازیکنانی که هنوز هم با باشگاه هامبورگ قرارداد دارند، با وجود همه‌ گفته‌های متغایر با بایرسدورفر کاملا در جریان است. حتی در مورد بازیکنی همچون فان درفارت هم که سه سال تا پایان مدت قراردادش زمان باقی مانده است.

مهدوی‌کیا که بازیکن محبوب هواداران هامبورگ است، در این‌باره گفت: «من این را می‌دانم. با این حال بیش از بازی کردن و انجام خوب تمرینات، در شرایط کنونی کار دیگری از من بر نمی‌آید».

مهدوی‌کیا تا چه اندازه با جدایی‌اش از HSV کنار آمده است؟ این بازیکن تکنیکی تیم ملی ایران تنها شانه‌هایش را بالا می‌دهد. حتی او هم هامبورگ را وطن دوم خود می‌داند.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.