"رویای امریکایی"، خانواده عامل تیراندازی ...

"رویای امریکایی"، خانواده عامل تیراندازی دانشگاه ویرجینیا را به امریکا کشاند

خانواده عامل تیراندازی دانشگاه ویرجینیای امریکا، پیش از مهاجرت به این کشور در جستجوی "رویایی امریکایی"، زندگی سختی در کره جنوبی داشته اند.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری «انتخاب»، خبرگزاری یونهاپ کره جنوبی به نقل از صاحبخانه سابق این خانواده اعلام کرد چو سونگهوی، عامل مرگبارترین حادثه تیراندازی در تاریخ امریکا، زمانیکه به همراه خانواده اش در اپارتمانی اجاره ای در شمال سئول زندگی می کرد،پسر ارام و خوش رفتاری بود.

خبرگزاری یونهاپ به نقل از صاحبخانه سابق خانواده چو سونگهوی، خاطر نشان کرد زمانیکه پلیس کره جنوبی به وی اعلام کرده است که عامل تیراندازی دانشگاه ویرجینیای امریکا پیش از این در اپارتمان وی زندگی می کرده، به شدت شوکه شده است.

وی در ادامه خاطر نشان کرد چو پیش از مهاجرت به امریکا به همراه خانواده اش در سال هزار و نهصد و نود و دو میلادی، پسر ارام و خوش اخلاقی بود.

وی افزود نمی تواند باور کند که چو سونگهوی عامل این تیراندازی مرگبار در دانشگاه ویرجینیا بوده باشد.

خبرگزاری یونهاپ در ادامه به نقل از صاحبخانه خانواده عامل تیراندازی دانشگاه ویرجینیا، اعلام کرد چو به همراه خانواده اش به مدت یک سال در ارزانترین واحد اپارتمانی ساختمان سه طبقه متعلق به وی در منطقه چانگدونگ در شمال سئول ، زندگی می کرد و خانواده وی نیز وضعیت مالی زیاد خوبی نداشتند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد خانواده چو ،یک روز پیش از به پایان رسیدن مهلت قرار داد اجاره خانه، به وی اطلاع دادند که به علت سختی زندگی در کره جنوبی، قصد دارند به امریکا مهاجرت کنند.

وی در همین حال اعلام کرد خانواده چو هیچ فامیلی در امریکا نداشتند.

براساس گزارشهای خبری، پدر و مادر چو ،پس از شنیدن خبر دست داشتن فرزند بیست و سه ساله خود در تیراندازی در دانشگاه فنی ویرجینیای امریکا که سی و سه کشته بر جای گذاشت، به علت شوک وارده، دربیمارستان بستری شده اند.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.