پزشک اسمیت قاتل این هنرپیشه

پزشک اسمیت قاتل این هنرپیشه -


هموطن آنلاین _ 11 داروی پیدا شده در هتلی که آن نیکول اسمیت در آن در اثر استفاده بیش از حد از مواد مخدر درگذشته بود همه توسط پزشک وی تجویز شده بودند.
مدارکی که توسط پزشک قانونی منتشر شد از مجاز بودن این داروها خبر داد. پیرو این امر پلیس با پزشک اسمیت تماس گرفت و از او در مورد تجویز این داروها جویا شد.

از میان 600 قرص تجویز شده حدود 450 آن که برای شل کردن عضلات تجویز شده بودند ظرف 2 هفته قبل از مرگ اسمیت مصرف شده بودند که منجر به اور دوز شدن این هنرپیشه و پایان تراژیک زندگی او شده بود.
دکتر این هنرپیشه بیان داشت :" با وجود این که من این داروها را تجویز کرده ام اما شب حادثه در هتل او نبوده ام که او را مجبور به مصرف بیش از حد داروها بکنم. به احتمال زیاد او سر خود برای تسکین یافتن دردهایش به استعمال این داروها پرداخته که منجر به مرگ وی گشته است."

یکی از نکات مبهم این داروها پیدا شدن نسخه هایی است که برای کی هوارد وکیل چندین ساله اسمیت تجویز شده بودند. استرن که در حال حاضر کاملا صحیح و سالم است به هیچ یک از آن داروها احتیاج نداشته و احتمالا او با پزشک اسمیت برای به قتل رساندن این هنرپیشه تبانی کرده بوده است.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.