زندان و شلاق، مجازات دزد مسلح دندانپزشکی

زندان و شلاق، مجازات دزد مسلح دندانپزشکی

یک تبهکار جوان که با تهدید قمه و قداره، اموال دندانپزشک تهرانی را دزدید از سوی قاضی شعبه 1023 دادگاه عمومی – جزایی پایتخت به سه سال زندان و 74 ضربه شلاق محکوم شد.
به گزارش روز سه شنبه خبرنگار گروه حوادث ایسکانیوز، در یکی از شب های گرم تابستان 1385 دندانپزشک میانسالی به اداره آگاهی مرکز رفت و از دزدیده شدن پول و اموالش از سوی دو دزد مسلح به قمه و قداره خبر داد.
وی در تشریح بلایی که به سرش آمده بود گفت: آخر وقت بود که دو مرد جوان به عنوان مریض به مطبم آمدند ، پس از سرگرم کردن من با تهدید قمه و قداره، تمامی پول ها و مدارکم را دزدیدند و گریختند.
به دنبال چهره نگاری رایانه ای پلیس، یکی از دو متهم به نام سعید که 21 ساله است ردیابی و دستگیر شد اما همدستش میثم، از تله قانون گریخت.
سعید، ابتدا خود را بی گناه می خواند اما وقتی با مالباخته و مدرک های دادگاه پسند رو به رو شد هیچ راهی برای مخفی کردن حقیقت نیافت و به دستبرد مسلحانه اعتراف کرد.

قاضی شعبه 1023 دادگاه عمومی – جزایی تهران پس از بررسی دقیق پرونده، بر اساس ماده 652 و 726 قانون مجازات اسلامی دزد دندانپزشکی را امروز به سه سال زندان و 74 ضربه شلاق محکوم کرد. گزارش ایسکانیوز می افزاید: هنوز مخفیگاه میثم که مجرم ردیف دوم پرونده به شمار می رود کشف نشده است

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.