امین تارخ و پیشنهاد جدید از واروژکریم مسیحی

امین تارخ ‌بازیگر سینما گفت: از واروژ کریم‌مسیحی پیشنهاد تازه‌ای برای بازی در فیلم «تردید» دریافت کرده‌ام و در سال 86 سعی می‌کنم به آرامی و کم‌حجم اما مفید کار کنم.
امین تارخ که این‌روزها در حال بازی در تله فیلم «تجارت فراموش شده» به کارگردانی احمد ظریف رفتار است در مورد نقش جدید خود گفت: در این فیلم نقش مردی را دارم که بین مادیات و معنویات در تزلزل است و در چالشی با خود، به مقوله مرگ با جدیت فکر می‌کند.
از دیگر بازیگران این فیلم می‌توان به شهاب حسینی، لاله اسکندری و عبدالرضا اکبری اشاره کرد.
تارخ که فیلم‌های پابرهنه در بهشت (بهرام توکلی)، ساعت 25(مسعود آب‌پرور) و رئیس (مسعود کیمیایی) را آماده نمایش دارد، در مورد کارهایش در سال 86 گفت:‌ از طرف عبدالحسن برزیده برای بازی در فیلم «سیزده‌به در59» و از سوی واروژ کریم مسیحی برای بازی در فیلم «تردید» پیشنهاداتی داشته‌ام و در کنار آن هم، همچنان به کار آموزش بازیگری ادامه خواهم داد.

به گزارش فارس، فیلمبرداری «سیزده به‌در 59» اردیبهشت ماه در آبادان آغاز خواهد شد که از گوهر خیراندیش نیز در کنار امین تارخ برای بازی در این فیلم دعوت شده است، اما فیلم «تردید» فیلم عظیم و پربازیگری است که کماکان در مرحله انتخاب لوکیشن توسط «واروژ کریم مسیحی» قرار دارد و در کنار تارخ، از بازیگرانی چون پرویز پرستویی و بهرام رادان برای بازی در این فیلم دعوت شده است.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.