تعرض فجیع در «نانوایی متروکه»به دختری کرولال

تعرض فجیع در «نانوایی متروکه»

پس از دستگیری جوان متعرض فاش شد که وی مدت زیادی دختر جوان کر و لال را تحت نظر داشته و در فرصتی مناسب در خلوتی ساعات میان روز نقشه ربودن وی را عملی کرده و پس از انتقال به یک نانوایی متروکه طی مدت 8 روز بارها او را مورد تعرض قرار داده است. abuse.jpg

سرهنگ احمد قاسم‌خانی، رییس پلیس شهرستان ورامین در گفت‌و‌گو با ایسنا، به تشریح این پرونده پرداخت و اظهار کرد: هشتم فروردین سال جاری، زنی به اداره آگاهی ورامین مراجعه و اعلام کرد که خواهر 18 ساله‌اش به نام «...» که کر و لال و دارای اختلال حواس بوده، 4 روز گذشته مقارن چهارم فروردین در حالی که جهت خرید از مغازه سر کوچه از منزل خارج شده دیگر بازنگشته است.

وی افزود: با در اختیار گذاشتن این گزارش، ماموران مبارزه با جرایم جنایی آگاهی ورامین با دریافت تصویری از دختر مفقودی، آن را در اختیار تمامی یگانهای انتظامی قرار داد تا در صورت مشاهده، او را شناسایی کنند.

سرهنگ قاسم‌خانی ادامه داد: تحقیقات پلیس به سرپرستی سروان حسین‌نژاد، رییس مبارزه با جرایم جنایی آگاهی ورامین ادامه داشت تا سرانجام در سیزدهم فروردین ماه، ماموران حین گشت‌زنی در پیشوای ورامین، این دختر را در حال تردد در خیابان قیام مشاهده و متوقف کردند.

وی به ایسنا گفت: با انتقال نامبرده به آگاهی ورامین، بررسی‌های پلیسی در خصوص علت ناپدید شدن این دختر از وی آغاز شد و با توجه به این که وی قادر به حرف زدن نبود، با احضار خواهرش، ماموران تحقیقات را ادامه دادند.

فرمانده انتظامی ورامین اضافه کرد: به این ترتیب «...» با ایما و اشاره ماجرا را این‌گونه تشریح کرد: روز ناپدیدی، جوانی مرا به زور سوار پیکانی سفید رنگ کرده و در حالی که طی این مدت در یک نانوایی متروکه نگهداری می‌شدم، مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفتم.

بر اساس این گزارش به این ترتیب با ارجاع دختر جوان به پزشکی قانونی، معاینات نشان داد که وی به طور فجیعی مورد تعرض قرار گرفته است.

به گفته سرهنگ قاسم‌خانی، از آنجا که دختر جوان به دلیل کر و لال بودن نمی‌توانست ماموران را در چهره‌نگاری متهم یاری کند، راهی برای پلیس جز ادامه بررسی ها بدون داشتن مشخصاتی از چهره متهم باقی بماند.

سرانجام مقارن 18 فروردین ماه، دختر جوان ‌در حالی که به همراه خواهرش جهت ادامه تحقیقات در آگاهی حضور یافته بودند، ناگهان شروع به داد و فریاد کرد که این موضوع نظر ماموران را جلب کرد و به این ترتیب آنها متوجه شدند که دختر جوان با مشاهده یکی از متهمان به سرقت موتورسیکلت که از سوی عوامل اداره مبارزه با سرقت در حال انتقال به مقر بودند، بهم ریخته است.

این در حالی بود که این دختر، فرد مورد نظر را به عنوان جوانی که به او تعرض کرده بود، مورد اشاره قرار داد و به این ترتیب این متهم تحت بازجویی فنی پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی ورامین در تشریح نتایج تحقیقات به عمل آمده از این متهم گفت: بررسی‌های اولیه در خصوص سابقه این فرد 27 ساله، معروف به «حمید بتول» نشان داد که وی در سوابق قبلی نیز اتهاماتی چون شرارت، چندین فقره آزار و اذیت زنان و دختران، زنا و تهیه و توزیع مواد مخدر داشته است.

با وجود اینکه این متهم حرفه‌ای در ابتدا حاضر به اعتراف نبود، در ادامه بازجویی‌های انجام شده سرانجام ناچار به بازگو کردن حقیقتی سیاه شد.

وی گفت: مدتها بود که رد این دختر را گرفته و وی را تحت نظر داشتم، ولی او هر بار با مشاهده من فرار می‌کرد.

متهم معترف شد: سرانجام ساعت 14 عصر روز حادثه که دختر جوان برای خرید به سر کوچه آمده بود، با توجه به خلوت بودن خیابان اقدام به ربودن وی کردم و از آنجا که دربهای عقب خودرو دستگیره نداشت، او را در آنجا قرار دادم که موفق به فرار نشود؛ این در حالی بود که وی با داد و فریاد قصد جلب توجه اطرافیان را داشت که به علت نبود حضور کسی در آن ساعت از روز موفق نشد.

متهم در ادامه اظهاراتش به ماموران اعتراف کرد: به این ترتیب با انتقال نامبرده به نانوایی متروکه که از قبل شناسایی کرده بودم، طی مدت 8 روز با بستن دست و پای این دختر، روز چند بار به وی تعرض کردم.

سرهنگ قاسم‌خانی خاطرنشان کرد: متهم پس از این اعترافات، با قرار یکصد میلیون تومانی برای پرونده سرقت و قرار بازداشت برای پرونده تجاوز به عنف روانه زندان شد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.