دام شیطانى مرد دندانپزشک براى دختران جوان

دام شیطانى مرد دندانپزشک براى دختران جوان

دندانپزشک متخلف که با نیات شیطانى از دختران دانشجو عکس و فیلم‌ها‌ى غیر اخلاقى تهیه مى کرد، به اتهام تجاوز به عنف و اخاذى میلیونى براى رسیدگى از سوى بازپرس دادسراى فرودگاه به دادگاه کیفرى استان تهران ارجاع شد.

به گزارش روزنامه ایران، براساس پرونده اى که در شعبه اول بازپرسى دادسراى ناحیه ۱۱ تهران به ریاست بهروز مهاجرى در حال رسیدگى است، چندى قبل دخترى به نام فهیمه با مراجعه به دادسراى فرودگاه با تسلیم شکایتى به بازپرس پرونده گفت: حدود یک سال قبل با جوانى که خود را دندانپزشک معرفى مى کرد، آشنا شدم. مدتى پس از آشنایى او به من ابرازعلاقه کرد و پیشنهاد ازدواج داد. من هم که او را جوان مناسب و لایقى براى زندگى خود دیده بودم پیشنهاد او را پذیرفتم وقرار شد چند ماه بعد وى براى خواستگارى به خانه مان بیاید. شاکى ادامه داد: ما رابطه خوبى داشتیم و گاهى اوقات به آپارتمان مجردى او در سعادت آباد هم مى رفتم. غافل از این که خواستگارم مخفیانه از من عکس و فیلم تهیه مى کرد.
مدتى از این آشنایى گذشت و خود را براى ازدواج آماده مى کردم که یک روز بدون اطلاع به مطب دندانپزشکى او رفتم. اما در کمال تعجب با دیدن مسائلى به چهره واقعى خواستگارم پى برده و متوجه شدم او با دختران دیگرى به بهانه ازدواج رابطه برقرار مى کند وقتى از نیات پلید دندانپزشک متخلف آگاه شدم، تصمیم گرفتم با او قطع رابطه کنم. اما وى با نشان دادن تصاویر شرم آورى از من که در حافظه رایانه اش ثبت شده بود، با تهدید از من ۷ میلیون تومان پول خواست. من به خاطر حفظ آبرویم در دو مرحله این پول را به او پرداختم. تا سى دى فیلم غیر اخلاقى خود را از او دریافت کنم. اما یک روز که براى دریافت سى دى عکس و فیلم‌ها‌ى خود به آپارتمانش رفتم او به اتفاق یکى از دوستانش به زور مرا تحت آزار و اذیت قرار دادند.
مأموران پس از بازرسى از آپارتمان متهم اصلى چند سى دى عکس و فیلم غیراخلاقى شاکى پرونده را کشف کردند. متهم اصلى پرونده در بازجویى‌ها‌ى مقدماتى در دفاع از خود با ابراز پشیمانى و ندامت به بازپرس پرونده گفت: قبول دارم اشتباه و خطا کرده ام. اما تعرضى به شاکى پرونده نداشتم. چرا که ما تصمیم به ازدواج گرفته بودیم و رابطه دوستانه اى هم داشتیم.
وى درباره اخاذى از این دختر نیز گفت: شاکى پرونده به خاطر مشکلات مالى ۷ میلیون تومان از من قرض گرفته بود که بدهى خود را در دو مرحله پرداخت کرد.
پس از انجام نخستین تحقیقات و بازجویى‌ها‌ بازپرس پرونده از مأموران پلیس امنیت خواست تا دستگاه رایانه مرد دندانپزشک را به دقت بررسى کنند. تا صحت و سقم اظهارات متهم مشخص شود. مأموران نیز در جریان بررسى‌ها‌ى خود تصاویر دیگرى متعلق به ۸ دختر جوان را کشف کردند که در دام دندانپزشک متخلف گرفتار شده بودند.
بهروز مهاجرى بازپرس پرونده درباره پرونده اتهامى متهمان گفت: اخیراً سى دى غیر اخلاقى این دختر که توسط متهم اصلى پرونده و همدستش تهیه شده با پرونده اتهامى آنان براى محاکمه به دادگاه کیفرى استان تهران ارجاع شد. متهمان نیز به استناد دلایل و مستندات پرونده اعترافات صریح به اتهام تجاوز به عنف و آزار و اذیت شاکى پرونده محاکمه خواهند شد. به همین دلیل پرونده به خاطر شرایط خاص و سنگینى اتهامها توسط ۵ قاضى در دادگاه کیفرى استان تهران بررسى خواهد شد. به گفته مهاجرى تحقیقات براى شناسایى سایر قربانیان مرد دندانپزشک ادامه دارد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.