خبرگزاری روسی نووستی:حمله نشد ،وضعیت درایران عادی..

خبرگزاری روسی«نووستی»:حمله نشد ، وضعیت در ایران عادی است

علیرغم تمامی پیشبینی های رسانه ها و مطبوعات در رابطه با امکان حمله آمریکا به ایران ساعت 4 صبح امروز 6 آپریل، نیروهای هوایی آمریکا ضربه ای به تاسیسات هسته ای ایران وارد نساختند

خبرگزاری «نووستی» نوشت: علیرغم تمامی پیشبینی های رسانه ها و مطبوعات در رابطه با امکان حمله آمریکا به ایران ساعت 4 صبح امروز 6 آپریل، نیروهای هوایی آمریکا ضربه ای به تاسیسات هسته ای ایران وارد نساختند.

در ایران همه چیز طبق روال عادی می باشد. یکی از شهروندان ایران به نام مجید در گفتگویی با «نووستی» در پاسخ به سوالی درباره بی ثباتی اوضاع پیرامون ایران بعلت برنامه هسته ای این کشور و اخبار مربوط به حمله به ایران گفت: "ما به چنین اوضاعی عادت داریم، آمریکایی ها سال های بسیاری است که ما را تهدید و تحریم می کنند. اما هیچ چیز تغییر نکرده و ما به کار و زندگی خود ادامه می دهیم".

این شهروند ایرانی افزود: "من فکر نمی کنم که آمریکا دست به یک چنین ماجراجویی بزند، ایران نه عراق است و نه افغانستان". بسیاری دیگر از ایرانیان نیز با وی هم عقیده هستند.

در مدت اخیر برخی از مطبوعات و رسانه ها اطلاع دادند که آمریکا روز 6 آپریل (17 فروردین) ساعت چهار صبح عملیات "نیش" علیه ایران را آغاز خواهد کرد که 12 ساعت بطول می انجامد. پیشبینی می شد در حین عملیات ضرباتی به تاسیسات هسته ای ایران وارد شود که فعالیت آنها می تواند منجر به ساخت سلاح هسته ای در ایران شود.

"الکساندر لاسوکوف" معاون وزیر امور خارجه روسیه روز گذشته به «نووستی» اعلام کرد که تماس های روسیه با آمریکا هیچ دلیلی را برای انتظار حمله آمریکا در روزهای آینده علیه ایران نشان نمی دهند.

وی ضمن تفسیر این خبر که در آن ادعا شده که آمریکا صبح روز 6 آپریل به ایران حمله نظامی می کند گفت: "گفتگوی ما با طرف آمریکایی اساسی برای انتظار چنین حمله ای را نشان نمی دهد".

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.