باقر احمدی: در استقلال عده‌ای تنها به نور چشمی‌های میدان می‌دهند

باقر احمدی: در استقلال عده‌ای تنها به نور چشمی‌های میدان می‌دهند

بازیکن نیمکت‌نشین تیم فوتبال استقلال تهران با انتقاد از نحوه‌ی استفاده کادر فنی از بازیکنان این تیم گفت: در استقلال عده‌ای تنها به نور چشمی‌های خود میدان می‌دهند.

باقر احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) _ منطقه خراسان، در خصوص علت نیمکت‌نشینی خود اظهار کرد: در استقلال مسائل پشت پرده‌ای وجود دارد که تنها آقایان از آن اطلاع دارند و این موضوع باعث شده تا به بازیکنان دیگر میدان داده نشده و تنها نور چشمی‌هایشان فرصت بازی داشته باشند.

هافبک تیم فوتبال استقلال افزود: در این تیم مورد غضب عده‌ای قرار گرفته و مطمئن هستم که مشکل فنی ندارم اما، هر چه قدر هم در تمرینات تلاش می‌کنم، در ترکیب تیم قرار نمی‌گیرم.

احمدی در خصوص نقش صمد مرفاوی سرمربی این تیم در نیمکت نشینی خود اذعان داشت: مرفاوی ببیند چه طور تمرین می‌کنم، مرفاوی نتیجه عملکردم در یکی - دو بازی که فرصت کوچکی به من داده شده را ارزیابی کند.

وی در پاسخ به این سوال که حضور یونگ در کادر فنی چه تاثیری بر قرار گرفتنت در ترکیب تیم خواهد داشت، گفت: یونگ در استقلال کاره‌ای نیست، او تنها یک مربی خارجی است که آمده پولی بگیرد و به کشورش بازگردد و در این بین من، محمد نوازی و 2 الی 3 بازیکن دیگر هستیم که مورد غضب آقایان واقع شده و به ما بازی نمی‌دهند.

احمدی با اشاره به قرارداد خود با تیم استقلال تا سال 87 اظهار کرد: اگر وضعیت همین طور باقی بماند و آقایان باشند، به طور قطع از این تیم خواهم رفت، آقایان 3 سال به دنبال من بودند ولی حالا با من اینگونه برخورد می‌کنند.

این بازیکن خراسانی تیم فوتبال استقلال تهران ادامه داد: در حال حاضر استقلال با خوش شانسی نتایج خوبی می‌گیرد، امیدوارم این نتایج ادامه داشته باشد چرا که هواداران خوشحال خواهند شد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.