اعطای کارت پایان خدمت به نخبگان

اعطای کارت پایان خدمت به نخبگان

رییس ستاد کل نیروهای مسلح گفت:به هر نخبه معرفی شده از بنیاد ملی نخبگان به ازای اجرای طرح پژوهشی مورد نیاز کشور کارت پایان خدمت سربازی اعطا میشود .

سرلشکر بسیجی سید حسن فیروزآبادی که در جمع فرماندهان و مسئولا‌ن عالیرتبه نیروهای مسلح سخن می گفت درباره حمایت از نخبگان کشور افزود :برای تحقق چشم‌انداز 20 ساله باید به نخبگان توجه لا‌زم بشود و در این زمینه باید در سطح ملی نخبه یابی , نخبه سنجی و نخبه پروری کنیم.

وی با اشاره به تشکیل بنیاد نخبگان نیروهای مسلح گفت : بنیاد ملی نخبگان به ریاست رئیس جمهور کارش را انجام میدهد و ستاد کل نیروهای مسلح نیز همسو با این بنیاد, بنیاد نخبگان نیروهای مسلح را به ریاست دکتر علی‌آبادی تاسیس کرده است.

سرلشکر فیروزآبادی درباره طرحهای مورد نیاز کشور که باید به همت نخبگان‌اجرا شود خاطرنشان کرد:هر یک از معاونتهای ستاد کل نیروهای مسلح و نیز ارتش , سپاه , نیروی انتظامی و وزارت دفاع در زمینه ماموریتهای تخصصی خود در منابع انسانی به ویژه در امور فنی‌, مهندسی , صنعت , بهداشت و درمان , فرهنگی , اطلا‌عاتی , راهبردی , برنامه ریزی و سایر امور مورد نیاز نیروهای مسلح موضوع یابی و طرح پژوهشی ارائه کنند تا برای استفاده از ظرفیت نخبگان و دانشگاههای کشور اقدام شود.

وی با اشاره به وظایف بنیاد نخبگان نیروهای مسلح گفت: وظایف این بنیادهمکاری با بنیاد ملی نخبگان است همچنین طرحهای پژوهشی مورد نیاز نیروهای‌مسلح را با کمک معاونتهای ستاد کل نیروهای مسلح موضوع یابی و سپس ازظرفیتهای دانشگاهها استفاده بهینه می کند و وظیفه دیگر آن نیز این است که نخبگان نیروهای مسلح را در سطح شور شناسایی وبرای پرورش آنها اقدام کند

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.